Menu Close

Codzienne pakiety nurkowe w Akabie w Jordanii

Codzienne pakiety nurkowe w Akabie w Jordanii Witamy w Akabie, nad Morzem Czerwonym w Jordanii.  Pragniemy zaoferować Państwu bardzo ekscytujące codzienne aktywności nurkowe w mieście Akabie, w Jordanii.  Prowadzimy szeroką gamę zajęć: nurkowania z łodzi i z brzegu, nurkowania próbne Intro, oraz kursy nurkowania dla początkujących i profesjonalistów.

Dołącz do nas już dzisiaj i przeżyj niezapomniane wrażenia!

The PADI Sidemount Diver Specialty Course teaches you how to configure and use one or two cylinders mounted at your sides instead of on your back.
Every day we have diving trips and snorkeling trips the boat.

Pakiety nurkowe na każdy dzień tygodnia, w bajecznej Akabie

Spędź niezapomniany czas na wodzie i pod wodą, odwiedź tętniące życiem rafy Morza Czerwonego.  To korytarz zapierających dech w piersiach, niezapomnianych wrażeń.

Dołącz do naszych wypraw nurkowych z brzegu na 1, 2 lub 3 nurkowania dziennie w różnych miejscach nurkowych.  Począwszy od pakietów dla nurka początkującego  aż do profesjonalisty, codziennje oferujemy nurkowania z przewodnikiem w małych grupach (maksymalnie 4 nurków, na 1 przewodnika).

Nurkowanie przypominające, Akaba

Jeśli nie nurkowałeś od dłuższego czasu (6 miesięcy lub dłużej), zdecydowanie zalecamy przeprowadzenie nurkowania przypominającego.  Pomoże Ci odzyskać pewność siebie pod wodą i odświeżyć umiejętności nurkowe przed ponownym nurkowaniem.

divers group from boat

Pakiety nurkowe na wrakach w Akabie

Morze Czerwone ukrywa wiele pięknych wraków, szczególnie w Akabie:

■ Wrak statku Cedar Pride,

■ swrak amolotu Hercules C130,

■ wrak samolotu Lockheed Tristar,

■ wraki Czołgów wojskowych,

■ Podwodne muzeum wojskowe.

 

Programy nurkowania nocnego w Akabie

Jest coś niezwykle magicznego w nurkowaniu w Morzu Czerwonym po zachodzie słońca. To tak, jakby Morze Czerwone zmieniło się w zupełnie inny, nowy świat, w którym niektóre gatunki stworzeń ożywają nocą!

Zatem skorzystaj z możliwości  ekscytujących nurkowań o zachodzie słońca i po zmroku, w Morzu Czerwonym, wraz z instruktorami i divemasterami, którzy Ci we wszystkim pomogą.

Wykorzystaj szansę poznania nocnego życia morskiego, takiego jak hipnotyzujące hiszpańskie tancerki (ślimaki morskie), kalmary, kałamarnice, kraby i wiele więcej!

Frog fish during night dive red sea aqaba
kids try dive with his family

pakiety nurkowe dla dzieci

Ciekawe pakiety nurkowe dla dzieci w wieku co najmniej 8 lat.  Ten pakiet jest podstawowym wprowadzeniem dziecka do nurkowania, gdzie wasze pociechy nauczą się wszystkiego o sprzęcie do nurkowania, jak oddychać pod wodą, jak pływać z instruktorem pod wodą i jak dbać o sprzęt.

I co najważniejsze, sprawiamy, że jest to będzie prawdziwa ZABAWA!

Cóż za niesamowita okazja dla Waszych dzieci, aby wziąć pierwszy oddech pod wodą, w Morzu Czerwonym!

Prywatny przewodnik nurkowy

Jesteś zapalonym nurkiem z lądu i chcesz pójść o krok dalej lub też po prostu potrzebujesz doświadczonego instruktora lub divemastera, który będzie aktywnie uczetniczyć  w przygotowaniu sprzętu i w technice wejścia do wody z brzegu?

Dobrze trafiłeś. Chcemy zaoferować  specjalną opiekę dla Ciebie i Twojej rodziny lub grupy, w postaci profesjonalnej, prywatnej eskapady nurkowej wraz z prywatnym instruktorem lub divemasterem, a wszystko to w przystępnych cenach.

 

Diving in Aqaba

Dzięki naszej ofercie nurkowej VIP odwiedzisz najsłynniejsze miejsca do nurkowania z akwalungiem i nurkowania z rurką, w Akabie. Daj nam tylko znać jakie miejscówki nurkowe Cię interesują lub rodzaje miejsc do snorkelingu, a my zgodnie z twoim życzeniem, przygotujemy  niesamowitą jordańską przygodę.

Niezależnie od tego, czy w dzień, czy w nocy, oferujemy prywatnego przewodnika nurkowego, który dołączy do Ciebie.  Opcja prywatnego przewodnika nurkowego, może być dostosowana do Twojego doświadczenia, poziomu komfortu i oraz innych specjalnych życzeń.

Akaba ma wyjątkowe warunki do nurkowania z brzegu: spokojne morze, ogólnie łatwy dostęp do morze i rafy koralowe już od 1 metra głębokości. Wybraliśmy dla Ciebie kilka miejsc nurkowych, które są idealne do nurkowania z prywatnym przewodnikiem nurkowym, z dwóch powodów, albo dlatego, że wejście do morza jest trochę trudniejsze, albo dlatego, że konkretne miejsce nurkowe oferuje unikalne możliwości podwodne.

Prywatne nurkowania obejmują transport z hotelu lub centrum nurkowego, pełny sprzęt (płetwy, maska, pianka, BCD, automat, butla, pasy balastowe), herbatę, kawę oraz proporcja: 1 nurek do 1 instruktora/divemastera. Prywatne nurkowanie jest idealne dla indywidualistów, dzieci, niepewnych siebie nurków, par, rodzin i przyjaciół, którzy chcą cieszyć się nurkowaniem we własnemym towarzystwie z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa (proporcja 1 nurek do 1 instruktora) i z elastycznym harmonogramem.

Codzienne pakiety nurkowe w Akabie w Jordanii

Zarezerwuj podróż z nami

Dzięki najbardziej przystępnym cenowo pakietom nurkowym, kursom, nurkowaniu z łodzi i nurkowaniu z brzegu w Akabie, zarezerwuj swoją niezapomnianą nurkową przygodę u nas, już dziś.

Zarezerwuj podróż

Email: info@dive-inaqaba.com

WhatsApp