Menu Close

Codzienne pakiety nurkowe w Akabie w Jordanii

Codzienne pakiety nurkowe w Akabie w Jordanii Witamy w Akabie, nad Morzem Czerwonym w Jordanii.  Pragniemy zaoferować Państwu bardzo ekscytujące codzienne aktywności nurkowe w mieście Akabie, w Jordanii.  Prowadzimy szeroką gamę zajęć: nurkowania z łodzi i z brzegu, nurkowania próbne Intro, oraz kursy nurkowania dla początkujących i profesjonalistów.

Dołącz do nas już dzisiaj i przeżyj niezapomniane wrażenia!

customers ready to dive

Pakiety nurkowe na każdy dzień tygodnia, w bajecznej Akabie

Spędź niezapomniany czas na wodzie i pod wodą, odwiedź tętniące życiem rafy Morza Czerwonego.  To korytarz zapierających dech w piersiach, niezapomnianych wrażeń.

Dołącz do naszych wypraw nurkowych z brzegu na 1, 2 lub 3 nurkowania dziennie w różnych miejscach nurkowych.  Począwszy od pakietów dla nurka początkującego  aż do profesjonalisty, codziennje oferujemy nurkowania z przewodnikiem w małych grupach (maksymalnie 4 nurków, na 1 przewodnika).

Nurkowanie przypominające, Akaba

Jeśli nie nurkowałeś od dłuższego czasu (6 miesięcy lub dłużej), zdecydowanie zalecamy przeprowadzenie nurkowania przypominającego.  Pomoże Ci odzyskać pewność siebie pod wodą i odświeżyć umiejętności nurkowe przed ponownym nurkowaniem.

divers group from boat

Pakiety nurkowe na wrakach w Akabie

Morze Czerwone ukrywa wiele pięknych wraków, szczególnie w Akabie:

■ Wrak statku Cedar Pride,

■ swrak amolotu Hercules C130,

■ wrak samolotu Lockheed Tristar,

■ wraki Czołgów wojskowych,

■ Podwodne muzeum wojskowe.

 

Programy nurkowania nocnego w Akabie

Jest coś niezwykle magicznego w nurkowaniu w Morzu Czerwonym po zachodzie słońca. To tak, jakby Morze Czerwone zmieniło się w zupełnie inny, nowy świat, w którym niektóre gatunki stworzeń ożywają nocą!

Zatem skorzystaj z możliwości  ekscytujących nurkowań o zachodzie słońca i po zmroku, w Morzu Czerwonym, wraz z instruktorami i divemasterami, którzy Ci we wszystkim pomogą.

Wykorzystaj szansę poznania nocnego życia morskiego, takiego jak hipnotyzujące hiszpańskie tancerki (ślimaki morskie), kalmary, kałamarnice, kraby i wiele więcej!

Frog fish
bubble maker dive for kids

pakiety nurkowe dla dzieci

Ciekawe pakiety nurkowe dla dzieci w wieku co najmniej 8 lat.  Ten pakiet jest podstawowym wprowadzeniem dziecka do nurkowania, gdzie wasze pociechy nauczą się wszystkiego o sprzęcie do nurkowania, jak oddychać pod wodą, jak pływać z instruktorem pod wodą i jak dbać o sprzęt.

I co najważniejsze, sprawiamy, że jest to będzie prawdziwa ZABAWA!

Cóż za niesamowita okazja dla Waszych dzieci, aby wziąć pierwszy oddech pod wodą, w Morzu Czerwonym!

Prywatny przewodnik nurkowy

Jesteś zapalonym nurkiem z lądu i chcesz pójść o krok dalej lub też po prostu potrzebujesz doświadczonego instruktora lub divemastera, który będzie aktywnie uczetniczyć  w przygotowaniu sprzętu i w technice wejścia do wody z brzegu?

Dobrze trafiłeś. Chcemy zaoferować  specjalną opiekę dla Ciebie i Twojej rodziny lub grupy, w postaci profesjonalnej, prywatnej eskapady nurkowej wraz z prywatnym instruktorem lub divemasterem, a wszystko to w przystępnych cenach.

 

Diving in Aqaba

Dzięki naszej ofercie nurkowej VIP odwiedzisz najsłynniejsze miejsca do nurkowania z akwalungiem i nurkowania z rurką, w Akabie. Daj nam tylko znać jakie miejscówki nurkowe Cię interesują lub rodzaje miejsc do snorkelingu, a my zgodnie z twoim życzeniem, przygotujemy  niesamowitą jordańską przygodę.

Niezależnie od tego, czy w dzień, czy w nocy, oferujemy prywatnego przewodnika nurkowego, który dołączy do Ciebie.  Opcja prywatnego przewodnika nurkowego, może być dostosowana do Twojego doświadczenia, poziomu komfortu i oraz innych specjalnych życzeń.

Akaba ma wyjątkowe warunki do nurkowania z brzegu: spokojne morze, ogólnie łatwy dostęp do morze i rafy koralowe już od 1 metra głębokości. Wybraliśmy dla Ciebie kilka miejsc nurkowych, które są idealne do nurkowania z prywatnym przewodnikiem nurkowym, z dwóch powodów, albo dlatego, że wejście do morza jest trochę trudniejsze, albo dlatego, że konkretne miejsce nurkowe oferuje unikalne możliwości podwodne.

Prywatne nurkowania obejmują transport z hotelu lub centrum nurkowego, pełny sprzęt (płetwy, maska, pianka, BCD, automat, butla, pasy balastowe), herbatę, kawę oraz proporcja: 1 nurek do 1 instruktora/divemastera. Prywatne nurkowanie jest idealne dla indywidualistów, dzieci, niepewnych siebie nurków, par, rodzin i przyjaciół, którzy chcą cieszyć się nurkowaniem we własnemym towarzystwie z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa (proporcja 1 nurek do 1 instruktora) i z elastycznym harmonogramem.

Codzienne pakiety nurkowe w Akabie w Jordanii

Zarezerwuj podróż z nami

Dzięki najbardziej przystępnym cenowo pakietom nurkowym, kursom, nurkowaniu z łodzi i nurkowaniu z brzegu w Akabie, zarezerwuj swoją niezapomnianą nurkową przygodę u nas, już dziś.

Zarezerwuj podróż

Email: info@dive-inaqaba.com

WhatsApp