Menu Close

Dalış ve Şnorkelle Dalış Akabe, Ürdün'de Coral Garden Dalış Merkezi ile

Hoş Geldiniz Coral Garden Dalış Merkezi'ne!

Dalış ve Şnorkelle Dalış Ürdün'ün kalbinde, muhteşem Kızıldeniz'e sadece birkaç adım uzaklıkta bulunan Coral Garden Dalış Merkezi, yetkilendirilmiş bir PADI eğitmen geliştirme merkezi (#27943) olarak faaliyet göstermektedir. Coral Garden, Ürdünlülerin özgün misafirperverliğini en yüksek dalış güvenlik standartlarıyla birleştiriyor. Dalış Eğitmenlerimiz ve Rehberlerimiz, ziyaret ettiğimiz su altı dünyasında uzmanlardır, bu yüzden güvende ve eğlenceli vakit geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

boat-from-under-water

Geniş bir kurs yelpazesi sunarak, her şeyi tek bir çatı altında bulunduruyoruz. Başlangıçtan Profesyonel Seviyeye, Deneme Dalışları, PADI Kursları ve PADI Uzmanlık Kurslarına kadar, Coral Garden, harika bir dalış tatili deneyimi için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Kızıldeniz'in hazinelerini keşfetmek için Coral Garden'ın dalış ve şnorkelle dalış programlarına katılın.

Padi 5-star instructor development centre

Bizden bir hediye olarak, dalışlarınızdan gelen fotoğrafları içeriyoruz. Eğer özel anılarınızı ömür boyu saklamak isterseniz, ayrıca profesyonel bir su altı fotoğrafçımız da mevcuttur!

Dalışlarımızı kıyıdan ve lüks 20 metrelik tekne ile gerçekleştiriyoruz. İhtiyaçlarınızı tartışmak için bizimle iletişime geçin.

BCD and regulator parts

Coral Garden Scubastore, Aqaba ve Ürdün'ün tamamı için Mares distribütörüdür. Lütfen ekipman ihtiyaçlarınız için Scubastore'umuzu ziyaret edin veya doğrudan merkezimize gelin. En iyi fiyatlar garanti edilir.

Coral Garden Dalış Merkezi olarak, Covid-19 güvenli bir ortam sunuyoruz.

Bir maske ve şnorkel takın! Şnorkelle dalış, berrak mavi sularda sağlıklı mercan resiflerinde renkli balıkları görmek ve dalgalardaki sihirli dünyayı hayranlıkla izlemenin en kolay yoludur.

 snorkeling next the reef

Dünya genelinde tanınan bir sertifika, dünyanın herhangi bir yerinde dalış yapmanıza izin verir. 2 metreden 40 metreye kadar dalış yapabilir ve dünyanın en iyi dalış bölgelerinden bazılarını keşfedebilirsiniz.

Dalış Kursları Akabe - Ürdün 

customers ready to dive

Zenginleştirilmiş Hava Nitroks'un tüm avantajlarından tam olarak yararlanın. %32 oksijen karışımı ile dalışlarınızı daha uzun süre yapın ve Aqaba'nın dünya çapında ünlü dalış noktalarını ve enkazları keşfetmeye daha fazla zaman ayırın.

Enriched Air Nitrox dives in Aqaba

Aqaba'da Kıyı Sualtı Dalışı

Sınırlı bir süreniz varsa, kıyıya yakın birçok harika dalış noktası bulunur ve kapınızın hemen dışında harika dalış fırsatları sunar. Aqaba'da Hercules C130, Cedar Pride gemi enkazı, Sualtı askeri müzesi gibi birçok ünlü dalış noktasına kıyıdan erişim sağlayan pek çok dalış noktası bulunmaktadır.

shore-scuba-dive

Sualtı dalışını denemeyi hiç düşündünüz mü? O zaman deneme dalışı sizin için en iyi seçenek olabilir. Bir eğitmen eşliğinde, sualtındaki harikalara ilk elden şahit olacaksınız.

try dive with tank site

Günlük dalış teknemize ve kıyı turlarımıza katılın, Aqaba'nın derin ve sığ bölgelerini keşfedin, ünlü su altı askeri müzemizi ve bakir mercan resiflerimizi görün.

Aqaba kıyısı birçok değerli dalış noktasıyla doludur ve Coral Garden her haftanın her günü yeni bir dalış deneyimi sunabilir.

Dalış Alanları Akabe - Ürdün

military museum, wreck site

Dalış tatilinizin tadını çıkarmak için özel tasarlanmış VIP tur hizmetimizden en iyi şekilde yararlanın. Kendi özel ulaşımınıza (araba veya tekne) ve seçtiğiniz Aqaba dalış noktalarında sizi yönlendirecek özel bir Eğitmen veya Dalış Liderine sahip olacaksınız, ya plajdan ya da tekne turuyla.

certified diver

Özel Tekne Turları

Ürdün'de lüks bir tekne ile Kızıldeniz'in güzelliğinin tadını çıkarın. Harika bir tekne gezisi için bize katılın. Tekne tam donanımlıdır - Geniş kabinler, bir tuvalet, bir mutfak, güneş terası, stereo sistemi ve çok daha fazlası.

Private boat trip

Aqaba'da Tekne Turları - Ürdün Siz dalış yapmak, şnorkel yapmak veya sadece güzel Kızıldeniz'in üzerinde güneşlenmek isteseniz de, tekne turlarımız herkese hitap ediyor! Lüks 20 metrelik tekne, dalış yapmak, şnorkel yapmak ve rahatlamak için tam donanımlıdır.

Boat Trip
Sunset Sailing Boat

Günbatımı Teknesi

Ömür boyu hatıralar oluşturmak için heyecan verici bir günbatımı teknesine katılın. Denizde muhteşem bir günbatımı görmek isteyen herkes için Günbatımı Tekne Turumuz harika bir seçenektir. Aqaba Körfezi'nin berrak denizlerinde yol alın.

 night boat trip
AYLA marine

şte Akabe Ürdün'deki en iyi dalış bölgeleri:

Seyahatinizi Bizimle Rezerve Edin

Aqaba'da Dalış ve Şnorkelle Dalış Rezervasyonu

Bizimle bir seyahat rezervasyonu yapmayı düşünüyor musunuz? İletişim bilgilerimizi aşağıda bulabilirsiniz. WhatsApp, tekne turu, sualtı dalışı, şnorkelle dalış veya dalış paketleri rezervasyonu yapmak isteseniz de bizimle iletişim kurmanın en kolay yoludur.