DALIŞ MERKEZİ - Akabe ÜRDÜN

DALIŞ MERKEZİ - Akabe ÜRDÜN Coral Garden Dalış Merkezine Hoş Geldiniz  ÜRDÜN AKABE ‘ nin kalbinde yer alan Coral Garden Dalış Merkezi doğa harikası Kızıldenize sadece bir kaç adım mesafededir. Coral Garden 5 yıldız itibara sahip PADI yetkili dalış merkezidir. (#27943)  Sadece yorumlarımıza bir göz atın !

boat from under water

Mevcut çok çeşitli kurslarda her şeyi tek bir çatı altında topladık.Başlangıç Seviyesinden Profesyonel Seviyeye; Deneme Dalışları, PADI KURSLARI, PADI SPESYALİTE KURSLARI ile Coral Garden harika bir dalış -  tatil deneyimi için gereken herşeye sahiptir. Kızıldenizin  hazinelerini keşfetmek için Coral Garden’ın dalış ve şnorkel programlarına katılın.

Padi-5-star-instructor-development-center

Bizden hediye olarak dalışlarınızı sualtı fotoğraflarıyla ölümsüzleştiriyoruz,sonsuza kadar bu özel anılarınız için profesyonel ödüllü sualtı fotoğrafçımız sizleri bekliyor.

Hem kıyıdan hem de 20 m. lik 2 adet süper lüks motor yatlarımızla dalışlarınızı VIP konforunda yaşayın.

mares-intro-scuba-gear

Coral Garden Scuba Mağazamız, sadece Akabe ‘nin değil tüm Ürdün’ nün MARES DİSTRİBÜTÖRÜDÜR ! Tüm ekipman ihtiyaçlarınız için lütfern Scuba Mağazamızı ziyaret ediniz,en iyi fiyat garantisiyle

Coral Garden Dalış Merkezimiz COVİD – 19  güvenlik önlemleri ve hijyen uygulamalarında yüksek seviyede.

Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis lorem ipsum doror quis ac lectus. Proin eget tortor risus.

Bir maske takın ve şnorkel yapın !  Şnorkel ile yüzme,dalgaların altındaki büyülü dünyaya hayran kalmanın  ve berrak mavi sularda sağlıklı mercan resiflerinde süzülen rengarenk balıklarıı görmenin en kolay yoludur.

girl she did snorkeling next the reef

PADI Dalış kursu ile tüplü dalış lisansınız alın,dünyanın herhangi bir yerinde dalış yapabilmenize olanak sağlayan uluslaraarası kabul edilen PADI  dalış sertifikanız ile 40 metre derinliğe kadar dalış yapabilir ve dünyanın en güzel dalış alanlarını ziyaret edebilirsiniz.

friends try dive in aqaba without certification

Enriched Air Nitrox dalışının tüm avatajlarından yararlanın, %32 oksijen karışımı ile dalışlarınızın daha uzun ve güvenli olmasını sağlayın. Akabe ‘nin dünyaca ünlü dalış alanlarını ve batıklarını keşfetmek için daha fazla sualtı zamanınız olsun.

divers in the old port aqaba

Tüplü dalış yapmayı hiç düşündünüz mü ?
O zaman bir deneme dalışı sizin için en iyi seçenek olabilir.Beraberinizde bir eğitmenle sualtı dünyasının harikalarını ilk elden göreceksiniz.

friends try dive in aqaba without certification

Akabe’nin derin ve sığ bölgelerini yanında ünlü sualtı askeri müzemiz,gemi ve uçak batıklarımız,bozulmamış mercan resiflerimizi keşfetmek için lüks dalış teknelerimizle günlük dalışlara ve kıyı gezilerimize katılın.
Akabe’nin kıyı şeridi bir çok değerli dalış alanı ile kaplıdır, Coral Garden haftanın her günü yeni bir dalış heyecanı sunabilmektedir.

military museum

Size özel VIP tur hizmetimizle dalış tatilinizin keyfini en iyi şekilde çıkarın,Özel ulaşım aracınız (araba yada tekne) ve özel eğitmeniniz yada rehberinizle size Akabe ‘nin seçeceğiniz dalış alanlarında,plajlarında yada bir tekne hizmetinde rehberlik edelim.

Enriched-Air-Nitrox