Deneme Dalışı AKABE-ÜRDÜN

Deneme Dalışı  AKABE-ÜRDÜN

Hiç tüplü dalış yapmayı düşündünüz mü? O halde bir deneme dalışı yapın,sizin için en iyi seçenek olabilir.Adından da anlaşılacağı gibi,sadece  ‘’DENE’’…Bir Eğitmen eşliğinde sualtı harikalarını ilk elden göreceksin.

Japanese gardens dive site aqaba red sea

Coral Garden Dalış Merkezi ile sualtı dünyasını tam olarak tanıyacak,tüm dalış ekipmanlarını nasıl kullanacağınızı,sualtında kolayca nefes almayı,kulak eşitlemeyi ve sualtı el işaretlerini öğreneceksiniz.

Deneme dalışı Akabe ‘de sadece yarım gün sürer,sabah veya öğleden sonra olmak üzere her gün deneme dalışları yapıyoruz.

Deneme Dalışı,uzayın ağırlıksız ortamına benzer,bu harika duyguyu yaşayın,aşık olacaksınız ve muhtemelen öğrenmeye devam edecek ve Açık Su Dalıcısı Kursuna başlayacaksınız.

Endişelenecek hiç bir şey yok !

Yapamayacağınızdan mı endişeleniyorsunuz? Zor olmadığını göreceksiniz.Dalış merkezimizde yeni dalış hayatınıza başlamak için en iyi koşulları bulacaksınız.Sualtında kendinizi rahat ve güvende hissetmeniz için profesyonel eğitmenler eşliğinde deneme dalışlarına katılacaksınız.

corals red sea aqaba, забронировать дайвинг

Deneme Dalışı detayları

Öncelikle sahilden suya giriyoruz,dalış ekipmanlarına,çevreye alışmanız için zamanınız var,yüzeyde nefes almaya uyum sağlamanız sonrası kesinlikle eğitmen eşliğinde ve gözetiminde 1 metre derinlikten dalışınıza başlıyorsunuz.ve yavaş yavaş en çok 6-7 metrelere kadar yaklaşık 30-35 dakikalık doyumsuz bir dalış keyfi yaşıyorsunuz.Çok çeşitli yapıda ve renkte balıklar,mercanlar,süngerler size bekliyor.

1 eğitmen en çok 2 dalıcıya rehberlik etmektedir.Önceden hiçbir deneyime veya yüzme bilmenize ihtiyaç yok, 8 yaşından büyük herkes deneme dalışı yapabilir.

Tüplü dalışı her zaman merak ediyorsunuz,kendinize bu muhteşem,popüler aktiviteyi hediye edin !

BEKLİYORUZ…

 

Scroll to top