Menu Close

Nurkowanie z akwalungiem i nurkowanie z rurką w Akabie, w Jordanii z centrum nurkowym Coral Garden!

Witamy w centrum nurkowym Coral Garden

Witamy w centrum nurkowym Coral Garden

Nurkowanie z akwalungiem i nurkowanie z rurką w Akabi, w Jordanii z centrum nurkowym Coral Garden

Oferujemy nurkowanie z akwalungiem oraz nurkowanie z rurką, w położonym w samym sercu Akaby, w naszym centrum nurkowym Coral Garden, które znajduje się zaledwie kilka kroków od lini brzegowej, pięknego Morza Czerwonego.  Coral Garden to autoryzowane centrum nurkowe PADI (nr 27943) z 5-gwiazdkową reputacją - wystarczy spojrzeć na nasze recenzje.

Coral Garden łączy wyjątkową gościnność Jordańczyków z najwyższymi standardami bezpieczeństwa nurkowania.  Nasi instruktorzy i przewodnicy nurkowania są ekspertami w eksploracji podwodnego świata, który wspólnie odwiedzimy, więc możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach i bedziesz się wyśmienicie się bawić.

boat from under water

Dzięki szerokiej gamie dostępnych kursów znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Począwszy od kursu dla początkujących do poziomu zaawansowanego, nurkowania na próbę (intro), włączając wszystkie inne kursy PADI i kursy specjalistyczne PADI, Coral Garden ma wszystko, czego potrzebujesz, aby przeżyć fantastyczne wakacje nurkowe.
Dołącz do nas i wybierz pakiet nurkowy dla siebie lub opcję snorkelingu z Centrum nurkowym Coral Garden, aby odkrywać skarby Morza Czerwonego.

Padi 5-star instructor development centre

Jako prezent od nas dołączamy zdjęcia z twoich nurkowań.

Posiadamy własnego profesjonalnego podwodnego fotografa, gdybyś chciał zachować niezapomniane wspomnienia na zawsze!
Nurkowania przeprowadzamy zarówno z brzegu, jak i z naszej luksusowej 20-metrowej łodzi.  Skontaktuj się z nami, aby omówić Twoje wymagania.

 

BCD and regulator parts

Coral Garden Scubastore jest dystrybutorem Mares na Akabę i całą Jordanię.  Proszę odwiedź nasz Scubastore lub przyjdź bezpośrednio do naszego centrum, aby zaspokoić swoje wszystkie potrzeby związane ze sprzętem nurkowym. Najlepsze ceny gwarantowane!

Coral Garden Diving Center jest środowiskiem bezpiecznym od Covid-19.

Nurkowanie z akwalungiem i nurkowanie z rurką w Akabie, w Jordanii, z centrum nurkowym Coral Garden.

Najpopularniejsze kursy PADI w Akabie:

  • PADI Advanced Open Water Diver (stopień zaawansowany)
  • PADI Open Water Diver
    (stopień podstawowy)

 

Padi 5 star instructor development center with starts

Załóż maskę i nurkuj! Nurkowanie z rurką to najłatwiejszy sposób na podziwianie magicznego świata pod falami i obserwowanie kolorowych ryb przepływający wśród zdrowych raf koralowych w krystalicznie czystej, błękitnej wodzie Morza Czarnego.

Czy kiedykolwiek myślałeś o zanurkowaniu po raz pierwszy? W takim razie nurkowanie  na próbę, może być dla Ciebie najlepszą opcją.  Z instruktorem u boku dostaniesz, z pierwszej ręki, widok na wszystkie podwodne cuda.

Wykorzystaj w pełni swoje wakacje nurkowe dzięki naszej, szytej na miarę, usłudze nurkowań  typu VIP. Będziesz mieć swój prywatny transport (samochód lub łódź) oraz prywatnego instruktora lub Divemastera, który poprowadzi Cię po różnych, wybranych miejscach nurkowych w Akabie, z plaży lub łodzi.

Zdobądź licencję na nurkowanie z akwalungiem, organizacji nurkowej PADI - zdobądź uznawany na całym świecie certyfikat, który pozwali Ci nurkować w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki certyfikatowi PADI możesz nurkować na głębokość od 2 do 40 metrów i zobaczyć jedne z najlepszych miejsc do nurkowania na świecie.

Dołącz do naszych codziennych wypraw nurkowych naszą łodzią nurkową i lub zanurkuj z brzegu, aby eksplorować głębokie i płytkie miejsca w Akabie, a także nasze słynne podwodne muzeum wojskowe i dziewicze rafy koralowe. Linia brzegowa Akaby jest pełna wielu wartych twojego czasu, miejsc nurkowych, a nasze centrum nurkowe Coral Garden jest w stanie zaoferować nowe i niezapomniane wrażenia nurkowe na każdy dzień tygodnia.

Wykorzystaj w pełni wzbogacone w tlen powietrze. Przedłuż swoje nurkowania dzięki mieszance o zawartości 32% tlenu i spędź więcej czasu na zwiedzaniu słynnych na całym świecie miejsc nurkowych, a także wraków w Akabie.

Nurkowanie z brzegu to świetna opcja, jeśli masz ograniczoną ilość czasu. Istnieje kilka niesamowitych miejsc nurkowych, do których można dotrzeć bardzo szybko z plaży. Mamy tu fantastyczne możliwości nurkowania z brzegu. W Akabie liczne miejsca do nurkowania są dostępne właśnie z brzegu, takie jak na przykład:

  • Słynny Hercules C130,
  • Wrak statku Cedar Pride,
  • Podwodne muzeum wojskowe itp.
shore-scuba-dive
shore-scuba-dive
night dive in Aqaba

Ciesz się pięknem Morza Czerwonego w komfortowych warunkach luksusowej łodzi w Jordanii.  Dołącz do nas I ciesz się fantastyczną wycieczką łodzią.  Łódź jest w pełni wyposażona - Przestronne kabiny, łazienka, kuchnia, pokład słoneczny, system stereo i wiele więcej.

Wycieczki statkiem w Akabie - Jordania. Niezależnie od tego, czy szukasz nurkowania z akwalungiem  czy nurkowania z rurką, czy też po prostu relaksu i opalania się nad pięknym Morzem Czerwonym, nasze wycieczki statkiem są dla każdego!  Nasza luksusowa 20-metrowa łódź jest w pełni wyposażona do nurkowania, snorkelingu i relaksu.

padi logo

Coral Garden
Padi 5 Star IDC Diving Center

Zarezerwuj z nami swoją niezapomnianą przygodę

Rezerwacja nurkowania i snorkelingu, w Akabie

Chcesz zarezerwować u nas nurkowanie? Poniżej znajdują się nasze dane kontaktowe.

WhatsApp to najłatwiejszy sposób skontaktowania się z nami, niezależnie od tego, czy chcesz zarezerwować wycieczkę łodzią, nurkowanie z łodzi, brzegu, snorkeling czy jakiekolwiek pakiety nurkowe.