Menu Close

Sprobuj nurkowania typu Intro w Akabie

Sprobuj nurkowania typu Intro w Akabie Czy kiedykolwiek myślałeś o nurkowaniu na próbę?  W takim razie nurkowanie Intro może być dla Ciebie najlepszą opcją. Zwyczajnie „spróbuj”.  Z centrum nurkowym Coral Garden otrzymasz pełne wprowadzenie do bezpiecznego eksplorowania podwodnego świata. Dowiesz się, jak korzystać z całego sprzętu, jak spokojnie oddychać pod wodą, jak wyrównać ciśnienie w uszach, jakie są podstawowe sygnały do komunikowania się pod wodą i odpowiemy na wszystkie wasze pytania dotyczące nurkowania. Takie przygotowanie do kursu intro w malowniczej Akabie,  zajmuje tylko pół dnia - rano lub po południu.  Codziennie prowadzimy nurkowania na próbę.

Powiedz - tak, nurkowaniu INTRO w Akabie

Try Dive will let you experience this amazing feeling similar to the weightlessness of outer space. And you will be in the middle of the amazing underwater marine life! Be careful! A lot of you will fall in love with it, and many of you will continue learning and start Open Water Course.

Private boat trip

Spróbuj nurkowania Intro z łodzi

Shore scuba diving in Aqaba

nurkuj pomiędzy wrakami

sea turtle

nurkuj podziwiając zapierające dech w piersiach, życie morskie

Nie ma powodu do zmartwień!*

Obawiasz się, że nie dasz rady tego zrobić?

Szybko przekonasz, że to nic trudnego. W naszym centrum nurkowym otrzymasz najlepsze warunki do rozpoczęcia nowego etapu w życiu - jako nurek.

 

Nurkowania na próbę zawsze przeprowadzamy z profesjonalnymi instruktorami, abyś czuł się komfortowo, bezpiecznie i pewnie pod wodą.  Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony ze swojego pierwszego nurkowego doświadczenia.

Witamy na pokładzie!

Przede wszystkim do wody wchodzimy od strony plaży, abyście mieli dużo czasu na przyzwyczajenie się do nowego sprzętu.  Ćwiczymy również oddychanie z automatem pływającym najpierw po powierzchni.  Powodem, dla którego możesz poświęcić trochę czasu na dostosowanie się, jest to, że nigdy się nie spieszymy.  Następnie zaczynamy schodzić, najpierw na 1 metr, a potem coraz głębiej, aż do głębokości 6-7 metrów.  Wreszcie znajdziesz się w otoczeniu ryb, koralowców i zwierząt morskich.

Szczegóły nurkowania INTRO

Wprowadzenie do nurkowania jest w pełni nadzorowane i przeprowadzone w spokojny sposób.

Podczas trzech godzin zabawy, a tym samym twojej nowej przygody, wykwalifikowany instruktor nurkowania, przeprowadzi Cię przez instruktaż i przeprowadzi demonstracje teorii nurkowania, a następnie pozwoli Ci przećwiczyć podstawowe umiejętności w wodach na głębokości basenopodobnej. Następnie będziemy kontynuować płytkie  nurkowanie, do maksymalnej głębokości 7 metrów.  Czas pod wodą to około 30-35 minut. Maksymalna liczba nurków na 1 instruktora to 2 nurków.

marine turtles

Nie potrzebujesz do tego wcześniejszego doświadczenia! Nie musisz nawet umieć pływać!

Nurkować może każdy, kto ukończył 8 lat.  Jeśli zawsze marzyłeś o nurkowaniu lub tylko o tym myślałeś, to świetny sposób, aby dowiedzieć się, czy to coś dla Ciebie. Nasze nurkowania na próbę są bardzo popularne, zwłaszcza jeśli masz ograniczony czas lub chcesz po prostu spróbować.  Czekamy na ciebie!

Sprobuj nurkowania typu Intro w Akabie

Centrum nurkowe Coral Garden

Godziny otwarcia:
Poniedziałek- niedziela: 9:00 - 19:00
Na specjalne życzenie jesteśmy otwarci wcześniej lub pozostajemy otwarci dużej,
na nurkowania o wschodzie i zachodzie słońca oraz nurkowania nocne.

Zarezerwuj podróż przez e-mail/WhatsApp

E-mail: info@dive-inaqaba.com
Strona internetowa: dive-inaqaba.com

Aby uzyskać szybką rezerwację oraz  wszelkie informacje, skontaktuj się z nami już teraz.