Kurs PADI nurkowanie na wzbogaconym powietrzu w Akabie

Kurs PADI nurkowanie na wzbogaconym powietrzu w Akabie Kurs nurkowania na wzbogaconym  powietrzu Nitrox, jest najpopulaiejszym kursem specjalistycznym organizacji PADI.  Nurkowanie na wzbogaconym powietrzu - Nitrox, zapewnia dłuższy czas bezdekompresyjny, zwłaszcza podczas planawania więcej niż jednego nurkowania w ciągu dnia.

Zarezerwuj kurs u nas.

 

Opis kursu nurkowania na wzbogaconym powietrzu w Akabie

Kurs organizacji PADI  a wzbogaconym powietrzu Nitrox, jest najpopularniejszym specjalistycznym kursem nurkowania PADI i łatwo zrozumieć, dlaczego.  Nurkowanie na wzbogaconym powietrzu Nitrox, zapewnia dłuższy czas nurkowania bezdekompresyjnego.  Oznacza to wydłużenie bezpiecznego pobytu pod wodą, zwłaszcza w przypadku wielu nurkowań, gdzie czas pod wodą zależy od naszych limitów bezdekompresyjnych.

girl analysing the nitrox present in tanks

Podczas kursu Enriched Air Dive

nurkowanie na wzbogaconym o tlen powietrzu

poznasz różnicę między zawartością powietrza, a zawartością nitroksu. Dowiesz się, jak analizować butle z mieszankami do 40% tlenu i jak ustawić komputer nurkowy.  Korzystanie z Nitroxu ma wiele zalet.  Wydłuża czas denny, ale na płytszych głębokościach.  Im więcej 02% w mieszance, tym płytsze będzie nurkowanie, ze względu na obawy związane z toksycznością tlenową.

Z powietrzem możesz zejść na 30 metrów i pozostać tutaj przez 20 minut, z nitroxem 32% to 30 minut, a z 36% nie będziesz mógł zejść na 30 metrów, ale na maksymalną głębokość 28 metrów, natomiast bedziedz mógł pozostac tam około 40 minut.

Nitrox-online-computer

Wymagania wstępne dla kursanta PADI Nitrox diver:

■ Minimalny wiek: 15 lat

■ Poziom nurka: Open Water lub aktualna rejestracja na kurs Open Water

 Kurs obejmuje:

■ Po ukończeniu kursu: płetwonurek nitroksowy, kandydat może nurkować na Nitroksie używając mieszanek oddechowych nie przekraczających zawartością 40% tlenu.

■ Certyfikat dostępny przez PADI

■ Możliwość połączenia kursów: Nitrox

Zaawansowany płetwonurek nitroksowy.

Zapisz się na kurs PADI eLearning!

Nie zwlekaj! Zacznij już teraz!

Jakie kursy mogę jeszcze zrobić?

 Zaawansowany Nitrox, Sidemount i dużo więcej.

Zarezerwuj nurkowanie lub kurs, przez e-mail lub WhatsApp

E-mail: info@dive-inaqaba.com

Numer telefonu:
+962 790015103
+962 798949566

Scroll to top