Menu Close

Kursy nurkowania w Jordanii w Akabie

Kursy nurkowania w Jordanii w Akabie Udoskonal swoje umiejetnosci.

Oferujemy pełen zakres kursów nurkowania PADI, od Discover Scuba Diving po kurs na instruktora PADI.

Kursy nurkowe w Akabie

Bądź pewien, bardzo dobrze się tobą zaopiekujemy! Cały nasz zespół koncentruje się na tym, aby szkolenie nurkowe było przyjemnym i bezpiecznym doświadczeniem. W naszym centrum nurkowym Coral Garden wszystko jest dobrze zorganizowane.  Przestrzegamy procedur bezpieczeństwa PADI od "A" do "Zet". Nasz sprzęt jest w idealnym stanie, a nasi instruktorzy są wyszkoleni na najwyższym poziomie!

Nasi instruktorzy są wyszkoleni na najwyższym poziomie!

Nasz personel to przyjazna, profesjonalna mieszanka instruktorów PADI z całego świata, z bardzo różnymi doświadczeniami. To, co nas wszystkich łączy, to prawdziwa miłość i pasja do nurkowania. Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam bardzo szybko rozpoznać umiejętność, lęki, obawy i mocne strony każdego nurka.  Wykorzystujemy tę wiedzę tak, aby nasi kursanci czuli się bezpiecznie, pewnie i swobodnie. Niezależnie od tego, czy chcesz, przetestować wody, czy poprawić swoje umiejętności, zrob wszystko, by zostać zawodowcem.

Diving from Boat

POCZĄTKUJĄCY

Poziom podstawowy, zaczynamy od kursów wprowadzających lub kursu DSD (odkryj nurkowanie, Padi), które dadzą ci przedsmak tego, jak wygląda oddychanie pod wodą.

Scuba Diver i Open Water

Kursy nurkowe nauczą cię wszystkiego od podstaw. Są tak zwanym, pierwszym podstawowym krokiem, i są uznawane na całym świecie, przez wszystkie organizacje nurkowe. Prowadzone są z troską i cierpliwością, abyśmy mogli zmienić zwykłych ludzi w nurków z pasją na całe życie.

Diving with corals and marine life

Idźmy krok dalej

Każdy nurek jest inny i każdy ma inne cele, dążenia i zainteresowania. Wiedząc o tym, oferujemy ogromną różnorodność kursów dla certyfikowanych nurków.  Od Advanced Open Water Diver, Rescue Diver aż do pełnego zakresu kursów specjalistycznych: fotografii podwodnej, Nitroxu i nurkowania nocnego.  Ta seria zabawnych i stawiajacych wymagania kursów, pomoże Ci poprawić swoją wiedzę nurkową  oraz umiejętności.

girl analysing the nitrox present in tanks

zostań profesjonalistą

Jeśli jesteś zainteresowany nurkowaniem jako profesjonalista, przetestuj swoje umiejętności na kursach PADI :

  • Kurs PADI Divemaster
  • kurs PADI asystent instruktora,
  • Kurs EFR (pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia życia)
  • Kurs Padi instruktor nurkowania,
  • kurs Padi IDC (Instructor Development Course (IDC = AI + OWSI)
nderwater military museum dive site, Aqaba, Jordan

Kursy Nurkowania w malowniczej Akabie

Zobacz podwodny świat w zupełnie inny sposób. Nurkowanie przybliża nas do natury, do życia morskiego, do piękna podwodnego królestwa. Juz dzisiaj rozpocznij z nami swoją drogę do stania się certyfikowanym nurkiem.

 

Zdobądź u nas swoją licencję nurkową!

Dzięki najbardziej przystępnym cenowo pakietom nurkowym, kursom, nurkowaniu z łodzi i nurkowaniu z brzegu, możesz już dzisiaj zarezerwować u nas przygodę życia i podnieść swoje umiejętności nurkowe.

Email adres: info@dive-inaqaba.com

Jeśli zależy ci na czasie I chesz jak najszybciej skontaktować się z nami, skontaktuj się z nami za pośrednictwem
Whatsapp: