Menu Close

Prywatny przewodnik nurkowy w bajecznej Akabie w Jordanii

Prywatny przewodnik nurkowy w bajecznej Akabie w Jordanii Czy jesteś zapalonym nurkiem, który chce podnieść swoje kwalifikacje? A może życzysz sobie asysty wykwalifikowanego divemastera lub instruktora? Być może potrzebujesz aktywnej pomocy w zakresie technik wejścia do wody z brzegu oraz przygotowania sprzętu?  Zatem jesteś w dobrych rękach, oferujemy Ci prywatne nurkowanie z osobistym przewodnikiem

 

Zapewniamy doskonałą obsługę dla Ciebie, Twojej rodziny lub dla Ciebie i grupy Twoich przyjaciół, podczas profesjonalnie przeprowadzonej prywatnej, vip'owskiej wyprawy nurkowej.  Oferujemy również pomoc i asystę naszych prywatnych instruktorów lub divemasterów, w bardzo przystępnych cenach.

Diving in Aqaba

Dzięki naszym wycieczkom VIP, masz możliwość odwiedzenia najbardziej znanych miejsc nurkowych. Daj nam tylko znać, które miejscówki bierzesz pod uwagę. Jesteśmy w stanie, biorąc pod uwagę Twoje zainteresowania poszczególnymi miejscami nurkowymi, indywidualnie dla Ciebie zaprojektować niezapomnianą i jedyną w swoim rodzaju, jordańską przygodę.

Niezależnie od tego, czy jest dzień, czy noc, oferujemy prywatnego przewodnika nurkowego, który zawsze będziedo twojej dyspozycji. Usługa prywatnego przewodnika nurkowego, może zostać dostosowana do Twojego doświadczenia nurkowego, poziomu komfortu i innych, inwidualnychy życzeń.

military museum

Private Dive Guide Aqaba, Jordan

Akaba oferuje wyjątkowe warunki do nurkowania z brzegu: spokojne morze, ogólnie łatwy dostęp i rafy koralowe zaczynające się już od 1 metra. Jest jednak kilka takich miejsc, które są idealne do nurkowania z prywatnym przewodnikiem nurkowym u boku, albo dlatego, że wejście do morza jest nieco trudniejsze, albo dlatego, że miejsce to oferują kilka unikalnych  podwodnych możliwości.

our diver instructor

Skorzystaj z opcji prywatnego przewodnika nurkowego

Prywatna wyprawa nurkowa lub snorkelingowa obejmuje transport z hotelu lub centrum nurkowego, pełny sprzęt (płetwy, maska, pianka, BCD, automat, butla, balast), herbatę, kawę, oraz proporcję 1 nurek - 1 instruktor/divemaster.  Prywatne nurkowanie jest idealne dla indywidualistów, dzieci, niepewnych siebie nurków, par, rodzin i przyjaciół, oraz osób, które chcą cieszyć się nurkowaniem we własnej towarzystwie z gwarancją całkowitego bezpieczeństwa (oczywiście proporcja:  1 nurek - 1 instruktor) i elastycznym harmonogramem.

 

Dowiedz się więcej o ofertach centrum nurkowego Coral Garden:

Zarezerwuj podróż przez e-mail/WhatsApp

 E-mail:info@dive-inaqaba.com

 Aby uzyskać szybką rezerwację i wszelkie informacje, skontaktuj się z nami na WhatsApp

 Akaba, Jordania

 Telefon:

+962 790015103
+962 798949566