Menu Close

PADI Açık Su Dalıcı Kursu - Akabe, Ürdün

PADI Açık Su Dalıcı Kursu Daima tüplü dalış derslerini almayı, benzersiz bir maceraya atılmayı ve dalgaların altındaki dünyayı keşfetmeyi mi istediniz? İşte bu heyecan dolu yolculuk burada başlıyor!

Neden PADI Açık Su Dalıcı Kursu?

 

Kızıldeniz'in tadına doyamayacağınız bir yer olduğuna emin misiniz? PADI Açık Su Dalıcı kursu, dünyanın en popüler ve tanınmış tüplü dalış programıdır. Milyonlarca insan, bu kurs sayesinde tüplü dalışı öğrenerek sualtı dünyasının büyüsüne kapılmıştır. Kursu tamamladığınızda, PADI Açık Su Dalıcı sertifikası ile 18 metreye kadar dalış yapabilme yeteneğine ve deneyimine sahip olacaksınız. Kurs boyunca teorik ve pratik dalış becerilerini güvenli, eğlenceli ve ödüllendirici bir şekilde öğrenecek ve uygulayacaksınız.

Bu kursu tamamladığınızda, tüplü dalışın temel prensiplerini anlama bilgisine sahip olacaksınız. Bu becerileri açık deniz koşullarında uygulayarak pekiştireceksiniz. Tatiliniz bir daha asla aynı olmayacak! Bu kurs, sizi tüplü dalışın büyüleyici sualtı dünyasını keşfetmeye davet ediyor. Ayrıca, sualtı dünyasının flora ve fauna zenginliğini takdir etmeyi öğrenen sınırsız dalıcılar arasına katılacaksınız.

Padi e-learning programs

Kurs Şartları ve İlerleme

Sualtı dünyasına tüplü dalış yapmak için en az 10 yaşında olmalı ve yeterli yüzme becerisine sahip olmalısınız. Fiziksel sağlığınızın iyi olması gerekmektedir. Önceden herhangi bir dalış deneyiminiz olmasına gerek yoktur.

üç ana bölümden oluşur. İlk olarak, tüplü dalışın temel ilkelerini anlamak için bilgi derslerini alacaksınız. Bu dersleri çevrimiçi olarak, bağımsız çalışma veya sınıf ortamında öğrenebilirsiniz. İkincisi, sınırlı bir çevrede temel dalış becerilerini öğreneceksiniz. Üçüncü olarak, öğrendiğiniz becerileri kullanarak açık suda dalış yapacaksınız.

Nasıl Başlayabilirsiniz?

PADI'nin e-Öğretim OWD online kaydına başvurarak çevrimiçi öğrenmeye hemen başlayabilirsiniz. Bu program, güvenli bir şekilde dalış yapmak istediğiniz arka plan bilgilerini size sunar ve etkileşimli bir öğrenme deneyimi sunar. Evde çalışma materyallerine aşina olmayı tercih ediyorsanız, OWD Touch tablet uygulaması veya OWD Kılavuz ve Video DVD paketini seçebilirsiniz. Kursa kayıt olmak için yakınındaki bir PADI dalış mağazasını ziyaret edin, malzemelerinizi edinin ve kitap ve videonuza odaklanarak hazırlığınızı tamamlayın.

Seyahatinizi bizimle ayırtın ve sualtı macerasına adım atın!

this sign mean that everything ok underwater

Açılış saaatleri:

Pazartesi-Pazar : 9 am-7 pm

Talebiniz üzerine gün doğumu,gün batımı ve gece dalışları için erken/geç açığız.

E-posta / WhatsApp ile seyahatinizi ayırtın

E-posta : info@dive-inaqaba.com

Web sitesi : www.dive-inaqaba.com

Hızlı rezervasyon ve bilgi için WhatsApp’tan bize ulaşın

Coral Garden Dalış Merkezi Akabe Ürdün ile seyahatinizi ayırtın

Telefon:
+962 790015103

+962 798949566