PADI Scuba Dalıcısı AKABE-ÜRDÜN

 

PADI Scuba Dalıcısı  AKABE-ÜRDÜN  (Scuba Diver)

Bu kurs başlangıç için ideal bir adımdır.Deneyimsiz dalıcılar Kızıldeniz’de Açık SU Dalıcı sertifikalarını almaya devam edebilirler.<zamanınız kısıtlıysa ama gerçekten dalıcı olmak istiyorsanız ,PADI Scuba Dalıcı derecesi sizin için uygun olabilir.Öncelikle bir rehber eşliğinde tüplü dalış yapmayı planlıyorsanız bu kurs idealdir.

 

cropped-turtle-6.jpg
Al Shorouk wreck, facts about scuba diving

PADI Scuba Dalıcısı kursu Akabe,başlangıç seviyesideki ve deneyimsiz dalıcılar için ideal bir adımdır.Kızıldeniz’de Scuba Dalıcısı sertifikanızı kazanacaksınız.Harika bir fırsat !

Senin için yaptığı şey:

Bu kurs,Açık Su Dalıcı Kursu’nun ilerisindedir,eğer eğlence amaçlı bir dalıcı olmayı planlıyorsanız .Ancak hazırlık süresi kısıtlı olan bu kurs size dalıcı kıyafeti gibi sığacak,bir dalış rehberiyle tüplü dalış planlıyorsanız ,bu kurs Açık Su Dalıcı sertifikası için ideal bir ara adımdır.Zamanınız kısıtlı ama dalıcı olmak istiyorsunuz,kursu tamamladıktan sonra,PADI Scuba Dalıcısı sertifikanız ile, eğirmen/rehber eşiğinde en çok 12 metreye/40 feet’e kadar dalış yapabilirsiniz,PADI Açık Su Dalıcı  sertifika kursunu tamamlayabilirsiniz,bazı uzmanlık dalıcı kurslarını alabilirsiniz,tüp ve dalış ekipmanı kiralama,satın alma ve dalış faaliyetlerine katılabilirsiniz.

Bu şekilde hak edersiniz:

Bu kursa katılabilmek için en az 10 yaşında olmak,yeterli yüzme becerisine sahip olmak ve fiziksel sağlığınızın iyi olması gerekir.Önceden tüplü dalış deneyimi gerekmez.Belki DSD programı ile ilk kez denemek istersiniz.

Öğreneceğin şey:

Kurs 3 ana aşamadan oluşur,Bilgi geliştirme,çevrimiçi,bağımsız çalışma yada sınıfımızda yapabilirsiniz,temel tüplü dalış becerilerinin öğrenilmesi için sığ su çalışması ve açık su dalışlarında bu becerilerin uygulanması.

Bu şekilde başlayabilirsiniz:

Scuba Dalıcısı Kursu ile ilgili uygulamaları öğrenmek için PADI’yi çevrimiçi ziyaret edebilirsiniz.E-öğrenme,size web tabanlı bir sistem seçeneği ve güvenli bir şekilde dalış yapmak için ihtiyaç duyduğunuz arka plan bilgilerini sunar,kullanımı kolay,etkileşimli bir program aracılığıyla kendi hızınızda çalışmanıza olanak sağlar.

Scroll to top