Dalış Kursları Akabe- Ürdün

Dalış Kursları Akabe - Ürdün  

Red Sea Scuba Diving in Aqaba, Jordan

Scuba Keşif Dalışından Asistan Eğitmene kadar Akabe’de SDI ve PADI dalış kurslarının tamamını sunuyoruz.

Sana iyi bakacağız !Tüm ekibimiz dalış eğitiminizi eğlenceli ve güvenli bir deneyim haline getirmeye odaklanır.Coral Garden Dalış Merkezinde herşey iyi organize edilmiştir.PADI’nin güvenlik prosedürlerini sonuna kadar takip ediyoruz.Ek’pmanlarimiz m]kemmel durumda ve eğitmenlerimiz birinci sınıf.

Ekibimiz,dünyanın her yerinden ve çok farklı deneyimlere sahip PADI eğitmenlerinin samimi ve profesyonel bir karışımıdır.Tek ortak noktamız,tüplü dalış için gerçek aşk.Yılların deneyimi,her dalıcının yeteneği,korkuları,endişeleri ve güçlü yönleri hakkında iyi bir fikir edinmemize yardımcı olur.Bu bilgiyi öğrencilerin kendilerini güvende,kendinden emin ve rahat hissetmelerine yardımcı olmak için kullanırız.Yani ister suları test edin ister becerilerinizi geliştirin,ister GO PRO.

Becerilerinizi geliştirin  

cropped-turtle-1.jpg

Giriş veya DSD kurslarıyla başlıyoruz.Sualtında nefes almanızın tadına varmanızı sağlar.Scuba Dalıcısı veya Açık SU Dalıcısı kursları size temel bilgileri öğretir.Bu kurslar,dünya çapında tanınan ilk sertifika seviyesidir.Bu dalış kursları,sıradan insanları ömür boyu tutkulu dalıcılar haline getirebilmemiz için özenle ve sabırla öğretilir.

DEVAM EDİYOR Dalıcılar için Kurslar  

instructor show the student how to use nitrox

Her dalıcı farklıdır,farklı amaçları ve ilgi alanları vardır.Bunu bilerek sertifikalı dalıcılar için çeşitli kurslar sunuyoruz.İleri Seviye Açık Su Dalıcısı,Kurtarma Dalıcısı ve fotoğrafçılıktan Nitroks’a,gece dalışından sualtında yön bulmaya kadar çok çeşitli uzmanlık kursları vermekteyiz.Bu eğlenceli ve araştırıcı  dalış kursları serisi bilgi ve becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

kids try dive with his family

Dalış kariyerinizi yapmakla ilgileniyorsanız,PADI Dalış Ustası (Divemaster) kursu ile becerilerinizi test edin.Bu kurs,diğer dalıcılar için bir sorumluluk düzeyi ekler. PADI ‘nin profesyonel ilk seviyesi olan Dalış Ustası (Dive Master) kursu en yaygın profesyonel sertifika seviyesidir.Bu kurs,sınıf çalışmalarında yardımcı olmanızı ve sertifikalı dalıcı guruplarına liderlik yapmanızı sağlar.

Scroll to top