Menu Close

GÜNLÜK PROGRAM Akabe

Ürdün Akabe’deki Günlük Dalış ve Şnorkel Dalış Programımıza Katılın

GÜNLÜK PROGRAM Akabe Çok çeşitli eğlenceli aktiviteler sunuyoruz.Şnorkelle yüzmeden dalış denemelerine,başlangıç seviyesinden profesyonel seviyeye kadar dalış kursları.Günlük tekne ve kıyı gezilerimizle Akabe’nin dünyaca ünlü sualtı mekanlarını keşfedin !

Hayallerinizi gerçekleştirmenin tam zamanı!

Deneme dalış programı ile sertifika kursuna kayıt olmadan sualtı dünyasını keşfedebilirsiniz.

Kızıldeniz kıyısında bulunan Akabe,dünyanın en iyi dalış noktalarından biridir.Profesyonel eğitmenlerimiz ilk dalış maceranızın olabildiğince keyifli ve konforlu geçmesini sağlamak için sizinle ilgilenecektir.

Çok çeşitli PADI dalış kursları sunuyoruz.

Yeni Başlayanlar için: Scuba Dalıcı Kursu  -Açık Su (Open Water) Dalıcı Kursu

Becerilerinizi geliştirin ; Macera  (Adventure)Dalıcı Kursu,İleri Seviye (Advanced) Açık Su Dalıcı Kursu, Uzmanlık ( Specialities) Kursları,Kurtarma ( Rescue) Dalıcı Kursu, Acil Durum İlk Müdahale Kursu.

Profesyonel Seviyeler ; Dalış Uzmanı ( Dive Master) Kursu,DSD Lideri,Eğitmen Yardımcısı.

Çocuklar için ; Genç Açık Su Dalıcı ( Junior Open Water) Kursu,Genç Macera Dalıcı (Junior Advanture ) Kursu, Genç İleri Seviye Açık Su (Junior Advanced Open Water) Kursu ve daha fazlası.

Scuba Keşif Dalışı programı ile sualtında nefes almak için ilk adımlarınızı atın.Bir eğitmen ile temel dalış becerilerini,dalışekipmanlarının nasıl çalıştığını ve deniz yaşamıyla nasıl etkileşime gireceğinizi öğreneceksiniz.Ardından dünyaca ünlü Akabe sularına yönelecek en çok 12 metre derinliğe kadar dalacaksınız.Günün sonunda ilk tüplü dalışınızı kalıcı kılmak için bir bitirme sertifikası alacaksınız.

Akabe’de geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirin ve günlük dalış programımızla Akabenin el değmemiş dalış alanlarını keşfedin.Hem yeni başlayanlar hem de ileri seviye dalgıçlar için,Akabe’nin bir çok dalış sahası çevresinde küçük guruplar halinde rehberli dalışlar sunuyoruz.

Kızıldenizin en iyi şnorkelle yüzme ve dalış noktalarından bazılarınımutlaka görmek için günlük veya haftalık dalış paketlerimizdeb birini seçin,heyecanı yaşayın.

Özel Dalış Programı Akabe

Fun dive with wreck site

İster gündüz ister gece ,deneyiminize,konfor seviyenize ve kişisel tercihlerinize göre ayarlanabilen özel rehberli dalışlar sunuyoruz.Ortalama bir dalıcının erişemeyeceği özel dalış alanlarını ziyaret etmek istiyorsanız Özel Dalış Programımızı seçin ! Bir Eğitmen ile bire bir dalmayıtercih ediyorsanız ve deneyiminizi yüksek kaliteli fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştirmek istiyorsanız bu program mükemmeldir.

Bir eğitmenle bire bir dalmayı tercih ediyorsanız ve deneyiminizi yüksek kaliteli fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştirmek istiyorsanız bu program mükemmeldir.

girl analysing the nitrox present in tanks

Enr’ched A’r Dalici Kursu en popüler PADI Uzmanlık kursudur.Zenginleştirilmiş hava Nitrox ile tüplü dalış özellikle tekrarlanan dalışlarda size daha fazla dekompresyonsuz dalış süresi verir.Günde 2-3 dalış yapmayı planlıyorsanız bu kursu almayı kesinlikle öneririz.Eğitmenlerimiz size Nitrox’un işlevini ve sualtında daha fazla zaman geçirebilmeniz için dalışınızı nasıl planlayacağınızı öğretecektir !

GÜNLÜK PROGRAM Akab

Açılış saaatleri :

Pazartesi-Pazar : 9 am-7 pm

Talebiniz üzerine gün doğumu,gün batımı ve gece dalışları için erken/geç açığız.

E-posta / WhatsApp ile seyahatinizi ayırtın

E-posta : info@dive-inaqaba.com

Web sitesi : www.dive-inaqaba.com

Hızlı rezervasyon ve bilgi için WhatsApp’tan bize ulaşın

Coral Garden Dalış Merkezi Akabe Ürdün ile seyahatinizi ayırtın

Telefon:
+962 790015103

+962 798949566