Menu Close

Akabe Ürdün'deki dalış eğitmenleri

Akabe, Ürdün'deki dalış eğitmenleri, Coral Garden adlı aileye ait dalış merkezinde hizmet vermektedir. 10 yıldan fazla dalış deneyimine sahip olan PADI tüplü dalış eğitmenleri ekibimiz, eksiksiz dalış kursları ve etkinlikleri sunabilir.

Ekibimiz: Ürdün Akabe'de Dalış Eğitmenleri

Coral Garden Dalış Merkezi olarak, başlangıçtan profesyonel seviyeye kadar geniş bir yelpazede PADI Dalış Kursları sunmaktayız. Ayrıca, becerilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirmeyi amaçlayan özel kurslar, çocuklar ve gençler için dalış kursları, tazeleme kursları, şnorkelle yüzme gezileri, günlük kıyı ve tekne dalışları, gece dalışları, gün batımı ve gün doğumu dalışları ile profesyonel sualtı fotoğrafçılığı kursları gibi seçenekler de sunmaktayız. Sertifikalı dalıcılar için Akabe, Ürdün'deki dalış deneyimini yükseltmek için özel dalış paketleri sunmaktadır.

Akabe, Ürdün'deki dalış eğitmenlerimize göz atın ve Coral Garden Dalış Merkezi'nin olağanüstü bir sualtı macerası için ideal bir seçenek olduğunu neden keşfetmeniz gerektiğini görün!

Amer Bitar

One of the owners of the diving centre (AMER)

PADI IDC Yardımcı Eğitmeni / EFR Eğitmeni

Amer, genç yaşlarından itibaren denizle özel bir bağ kurdu. Bu nedenle, kardeşi Samer ile birlikte bir dalış merkezi açma hayali çok uzun sürmedi. İnsanların sualtında ilk kez nefes aldıklarında veya öğrencilerin dalış eğitimleri sona erdiğinde yüzlerindeki mutluluk ifadesini görmeyi seven Amer, özenle ve titizlikle işini kurdu ve kendini geliştirdi.

Samer Bitar

One of the owners of the center (SAMER)

PADI Eğitmeni / EFR Eğitmeni

Samer, profesyonel bir sualtı fotoğrafçısı olmasına rağmen, daha çok sahne arkasında çalışarak dalış ekipmanlarının bakımıyla ilgilenmektedir. Tüplü dalış tutkusu, her zaman en iyi dalış ekipmanlarıyla dolu olan dalış mağazasında belli oluyor. İşinde titiz ve isteğe bağlı müşteri hizmetleri sunma yeteneği sayesinde uzun vadeli ilişkileri zahmetsizce kurmayı başarıyor.

Akabe Ürdün'deki dalış eğitmenleri

professional Open water scuba diver instructor

Hani Hamoud PADI OWSI / EFR Eğitmeni

Deneyim seviyeniz ne olursa olsun, dalış becerilerinizi geliştirmek veya sualtında daha rahat hissetmek istiyorsanız, başvurmanız gereken kişi Hani'dir. Birçok öğrenciyi sertifikalandırarak, yıllar içinde herkesin su altında kendine güven duymasını ve sualtı yaşamına olan derin takdirini geliştirmenin en iyi yolunu öğrenmiştir.

natalia

Natalya Zlobina - PADI IDC Yardımcı Eğitmeni / EFR Eğitmeni

Natalya, 2019 yılında ekibimize katıldı ve Rusya'dan geliyor. Dalışa olan tutkusuyla tanınır ve Kızıldeniz'in harikalarını insanlara göstermeyi çok seviyor. Sualtında size her türlü deniz canlısını gösterebilme yeteneği ile Natalya, yanınızda olmanız gereken biri. Natalya ile birlikte, deniz ve tüm canlılarına saygı göstererek en unutulmaz dalış deneyimini yaşamak için sabırsızlanıyoruz.

lance

Lance Bauer PADI OWSI/EFR Eğitmeni

Lance'ın sualtı dünyasına olan kararlı tutkusu, hayatında dikkat çeken bir yolculuğu başlattı. Okyanusa duyduğu derin hayranlık, onu sadece derinliklerine dalmaya değil, aynı zamanda sınırsız sevgisini diğerleriyle paylaşmaya da itti. Dalış merkezimizde, Lance kendi sualtı maceralarına başlamak isteyenler için bir rehber olarak görev yapar. Lance'ın rehberliğiyle, uzman rehberlik ve eğitim alarak yetenekli ve kendine güvenen bir dalgıç olursunuz.

PADI Dalış Lideri

hisham

Hisham PADI Yardımcı Eğitmen

Hisham'ın sualtı dünyasına olan hayranlığı, ilk nefesini dalgalardan aldığı an başladı. Bu yolculuk, onu yardımcı eğitmen olmaya götürdü ve bu süreçte Suudi Arabistan, Türkiye ve daha birçok yerde deneyim kazandı. Şimdi, Ürdün kökenlerine duyduğu bağlılıkla bir eğitmen olma hayalini gerçekleştirmek için Kızıldeniz'e geri döndü.

william

William PADI Dalış Lideri

İlk nefesini su altında aldıktan sonra William, anında denize aşık oldu ve dalış kariyerine yönelme kararı aldı. William, yeni arkadaşlar edinmeyi ve dalgıçlara Aqaba'nın harika mercanlarını göstermeyi keyifle yapıyor. Şu anda bir dalış lideri, ancak bir gün PADI eğitmeni olmayı dört gözle bekliyor.

faris

Fares PADI Dalış Lideri

Tekne Ekibi Fares, ticari dalışçı ve kaynakçı ustası olarak başladı ve Kızıldeniz'de yaptığı ilk dalışla büyüleyici sualtı dünyasını keşfetti ve içinde yeni bir netlik uyandırdı. Şimdi dalışa olan sevgisini paylaşmaktan ve sualtı dünyamızın korunmasını savunmaktan büyük bir tutkuyla yanmaktadır.

Akabe, Ürdün'deki ofis ekibi

one of our girls staff

Marwah Front Desk Koordinatörü

Front Desk Koordinatörümüz Marwah, son derece değerli olduğunu kanıtlamıştır. Faturalandırma ve kodlama konusunda resmi bir eğitimi bulunmaktadır. Ofiste karşılaşacağınız ilk kişi olacak ve randevu planlama ve fatura ödeme seçenekleri hakkında bilgi almanız için en iyi kaynağınızdır.

balqees-quomsieh

Balqees Quomsieh Sosyal Medya

Balqees, yaratıcı sosyal medya uzmanımızdır. Sayfalarımızda gördüğünüz tüm fotoğraflar ve videolar, onun özenle paylaştığı eserlerdir. Amacı oldukça basit: Sizi büyülü sualtı dünyasına aşık etmek ve Akabe'nin zengin mercan sularına dalış yapmaya teşvik etmektir.

One of the office center employees

Rawan Front Desk Koordinatörü

Rawan, dalış sevgisini ofis resepsiyonisti olarak kullanır ve dalış merkezinin operasyonlarının tüm lojistik yönlerini denetler. Büyük grupları karşılamadan mükemmel bir VIP tur paketi düzenlemeye kadar, Aqaba'da en iyi dalış deneyimi için rezervasyon ihtiyaçlarınızda size yardımcı olacaktır.

Akabe, Ürdün'deki lojistik ekip

one of our staff in the diving centre

Ahmad Lojistik Sorumlusu

Ahmad, iş yerimizde çeşitli görevlerle ilgilenmekten sorumludur. Bu, ekipmanları temizlemek ve saklamak, tankların dalışlarınız sırasında yeterli hava kaynağı sağlamak için düzgün bir şekilde doldurulduğundan emin olmak gibi işleri içerir. Ahmad her zaman yardım sunmaya hazırdır ve dalış gezinizin konforunu artırır.

coral garden team

Ayub bakım sorumlusu

Ayub, Coral Garden'da bir Bakım Görevlisi olarak çalışan bir yetenektir. Onun varlığı, ayrıntılara dikkat etme yeteneği ve neredeyse her şeyi tamir etme yetisi sayesinde ziyaretçilere en iyi deneyimi sunmamıza büyük katkı sağlamaktadır. Ayub, araçlarımızı en iyi bilen kişidir ve bu alandaki uzmanlığı takdir edilmektedir. İşine ve ekibine olan bağlılığı eşsizdir ve enerjisi, herkes tarafından saygı görmektedir.

moh

Mohammed, Tekne Ekibi

Şnorkelle Dalış Rehberi Mohammed, karşılaşacağınız ilk dost yüzlerden biridir. Yerel bölge hakkında çok bilgilidir ve ihtiyacınız olan her konuda yardımcı olmak için her zaman hazır bulunur. Ve her ne kadar çok fazla konuşmasa da, size Aqaba'nın sunabileceği en iyi şnorkelle dalış gezisine hazır olun!

muhammed diver

Mohammed Yardım Tekne Ekibi

Mohammed ile tanışın, her zaman yardım etmeye hazır, motive ve neşeli bir ekip üyesi. Son zamanlarda dalış tutkusuyla yakalanan, sertifikalar kazanma yolunda ilerleyen ve Aqaba, Ürdün'de sertifikalı bir dalış eğitmeni olma hayali kuran biri. Mohammed'i dalış dünyasında yükselirken göz önünde bulundurun.

Coral Garden Dalış Merkezi, Akabe, Ürdün'de olağanüstü dalış ve şnorkelle dalış deneyimi için ideal bir seçenektir:

  1. PADI Sertifikalı Mükemmellik: PADI #27943 Dalış Merkezi olarak, en yüksek yetkilendirme seviyesine sahibiz. İnstruktörlerimiz ve Divemasterlarımız, on yılı aşkın dalış deneyimi ile dolu bir ekibin parçasıdır ve sualtı maceranızın güvenli ve unutulmaz olmasını sağlamak için buradadır.
  2. Ulaşım Kolaylığı: Aqaba şehir merkezinden dalış merkezimize ücretsiz ulaşım sunuyoruz, böylece Kızıldeniz'e olan yolculuğunuz sorunsuz ve keyifli geçer.
  3. Üstün Hava Kalitesi: BAUER ve ALKIN'dan gelen son teknoloji kompresörlerimiz, size saf, güvenli hava ve Nitrox dolumları sunar, bu sayede dalışlarınız hem güvenli hem de heyecan verici olur.
  4. Premium Ekipman: Yepyeni şnorkelle dalış ve dalış ekipmanları ile güven içinde dalış yapabilirsiniz. Sualtı deneyiminizi daha da geliştirmek için en son ve en iyi ekipmanları sunmaktan gurur duyuyoruz.
  5. Mares Yetkili Distribütörü: Coral Garden, dünya çapında ünlü İtalyan şirketi Mares'in, dünya standartlarında dalış ekipmanı ürettiği bilinen yetkili distribütörüdür. Siz bir acemi veya deneyimli bir dalgıcı olun, ihtiyaçlarınıza uygun Mares ekipmanlarını bulunduruyoruz.
  6. Kalite Farkı: MARES, yüksek kaliteli dalış ekipmanları konusunda küresel bir liderdir ve size en iyi ekipmanı sunma taahhüdümüz, en iyi deneyimi yaşamanızı sağlar.

Akabe, Ürdün'deki dalış eğitmenlerimize göz atın ve neden Coral Garden Dalış Merkezi'nin olağanüstü bir sualtı macerası için ideal bir seçenek olduğunu keşfedin!

Gel misafir olarak, ayrıl arkadaş olarak!

office with new blue decoration.

Dalış meraklılarının tekrar tekrar bize dönmesinin ardında yatan şey, rahat çalışma tarzımızdır. Ancak sadece bize güvenmeyin, müşteri yorumlarımızdan da görebileceğiniz gibi, aile ortamını andıran atmosferimiz, Akabe'deki en popüler dalış merkezi olmamıza neden oluyor.

Coral Garden Dalış Merkezi olarak, kişiselleştirilmiş hizmet, küçük gruplar ve en önemlisi, ömür boyu unutamayacağınız anılarla dolu muhteşem bir sualtı deneyimi sunuyoruz. Vizyonumuz, samimi ve eğlenceli bir atmosfer yaratırken en yüksek güvenlik standartlarını korumaktır.

Dalış eğitmenlerimizle dalışınızı rezerve edin.

Açılış Saatleri:

Pazartesi-Pazar: 9 am-7 pm

Gün doğumu, gün batımı ve gece dalışları için erken veya geç açılışlar, talebiniz üzerine sunulmaktadır.

Rezervasyon için İletişim Bilgileri:

E-posta: info@dive-inaqaba.com

Web sitesi: www.dive-inaqaba.com

Hızlı Rezervasyon ve Bilgi İçin WhatsApp'tan Bize Ulaşın:

Coral Garden Dalış Merkezi'nde Akabe, Ürdün seyahatinizi ayırtın.

Telefon:
+962 790015103
+962 798949566

Seyahatinizi unutulmaz bir deneyim haline getirmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.