Ürdün Akabe’de dalış eğitmenleri

Hakkımızda    

Ekibimiz: Ürdün Akabe’de dalış eğitmenleri 

Coral Garden,Ürdün – Akabe şehrinin kalbinde yer alan ,aileye ait bir dalış merkezidir.10 yılı aşkın dalış deneyimi ile...PADI tüplü dalış eğitmenleri ekibimiz,eksiksiz bir dalış kursları ve aktiviteleri sunabilir.

Dive center on TripAdvisor

Teklifimiz

Başlangıç seviyesinden profesyonel seviyeye kadar çok çeşitli PADI Dalış Kursları.

 • Becerilerini ve yeteneklerinigeliştirmeyi amaçlayan dalıcılar için özel kurslar
 • Çocuklar ve gençler için dalış kursları
 • Tazeleme kursları
 • Şnorkelle yüzme gezileri
 • Günlük kıyı ve tekne dalışları
 • Gece dalışları ,gün batımı ve gün doğumu dalışları
 • Profesyonel sualtı fotoğrafları

Sertifikalı dalıcılar için ,Akabe’deki dalış gezinizi şimdiye kadarki en iyi dalış deneyimine dönüştürmek için özel dalış paketleri de sağlıyoruz.

Dive center from inside

Misafir olarak gel,arkadaş olarak ayrıl !

 

Dalıcıların tekrar tekrar  gelmelerini sağlayan şey,bizim rahat çalışma şeklimizdir.

Ama sadece bizim sözümüze güvenmeyin,Yorumlarımızdan da göreceğiniz gibi,aile ortamını andıran ortamımız bizi Akabe’deki en çok tercih edilen dalış merkezi haline getiriyor.

Coral Garden dalış merkezinde kişiselleştirilmiş hizmet,küçük guruplar ve hepsinden önemlisi size ömür boyu sürecek hatıralarla dolu harika bir sualtı deneyimi sunuyoruz.Vizyonumuz doğrultusunda ,samimi ve eğlenceli bir atmosfer sağlarken en yüksek güvenlik standartlarını koruyoruz.

Akabe’de Dalış ve Şnorkelle Dalış Geziniz için Coral garden Dalış Merkezini Seçmeniz için 6 Neden !

 • Yetkili PADI  27943 Dalış Merkezi
 • Kendini işine adamış Eğirmenler ve Divemaster ekibimiz 10 yılı aşkın bir dalış deneyimine sahiptir ve sualtı maceranızda size öğretmek ve rehberlik etmek için tam niteliklidir.
 • Akabe şehir merkezinden dalış merkezimize ücretsiz ulaşım sağlamaktayız.
 •  Güvenli ve temiz hava ve Nitrox dolumları için BAUER ve ALKIN kompresörleri. ( 2020) ALKIN 600 lt/dk.,8 dolum çıkışlı,tam sessiz dalış merkezi kompresörümüzün yanı sıra,tamamen güvenli ve güncel cihazlarla Nitroks dolumları yapıyoruz.
 • ALRAYES 1 ve ALRAYES 2 : İki adet süper lüks ve konforlu özel dizayn edilmiş 20 metre boyundaki VIP motor yatlarımızda her türlü konforu ve dalış güvenlik şartlarını yaşarsınız,Akabe’deki ,dalış teknesinde Bauer 350 lt/dk.lık kompresör bulunan tek dalış merkeziyiz,sıcak-soğuk ücretsiz içecek servisimizin yanı sıra,Ürdün’e özgü muhteşem lezzetleri ve mangal ( barbecue) keyfini tadacaksınız.
 • Yeni tüplü dalış ve şnorkel ekipmanları
 • Ürdün’deki resmi Mares disribütörü.
 • Coral Garden hem yeni başlayanlar hem de ileri seviye dalıcılar için eksiksiz bir Mares dalış ekipmanı serisine sahiptir.MARES,İtalya’da dalış ekipmanı üreten küresel bir endüstri lideridir.
 • Akabe,mükemmel sualtı görüşü,dünyaca ünlü batıklar, ve muhteşem deniz yaşamını birleştiren en iyi dalış destinasyonları arasında yer alıyor.Akabe ayrıca ılıman bir iklime ve hafif akıntılara sahiptir,bu da onu mercanların büyümesi ve deniz yaşamının göz kamaştırıcı güzel dalış alanlarında gelişmesi için mükemmel bir ortam haline getirir.
 • Sunacak çok şeyi olan bir dalış yeri ile seyahatinizi planlamanıza yardımcı olacak güvenilir bir yerel dalış merkezine ihtiyacınız var.Coral garden ile heyecan verici şnoerkelli yüzme gezileri,dalış programları ve dalış paketleri ile seçim yapmakta zorlanacaksınız.
 • Dalışlarınızın mükemmel olduğundan emin olmak için,şnorkel ve dalış ekipmanlarımızı en iyi koşullarda düzenli bakımlarını yapıyor ve yeniliyoruz.Bu nedenle yorumlarımızın haklılığını yaşamak için Coral Garden’a katılın !

Akabe,Ürdün’deki dalış eğitmenlerimizle tanışın

Hepimiz dalışı,sualtı dünyasını ve Kızıldeniz yaşam tarzını seviyoruz.Bireysel olarak hepimiz ekibe farklı bir şeyler getirirken,birlikte size Akabe’de en iyi dalış deneyimini yaşatmak için değerlerimizin tutarlılığını gösteriyoruz.

Amer Bitar 

Master scuba diver trainer Amer Bitar

Kurucu Ortağı

PADI MSDT/EFR Eğitmeni

Amer,gençliğinden beri denizle her zaman özel bir bağ hissetti.Bu yüzden kardeşi Samer ile birlikte bir dalış merkezi açma hayalini gerçekleştirmesi fazla uzun sürmedi.İnsanların sualtında ilk kez nefes aldıklarında yada öğrencilerin dalış eğitimleri sonrası yüzlerindeki o mutluluk ifadesini görmenin tadını yaşamayı seven Amer,özenle ve titizlikle kuruluşunu ve kendini geliştirdi.

Samer Bitar 

Sam won two prizes

Kurucu Ortağı

PADI Divemaster

Profesyonel bir sualtı fotoğrafçısı olmasına rağmen,Samer daha çok sahne arkasında çalışarak dalış ekipmanlarının bakımıyla ilgilenmektedir.Tüplü dalış tutkusu,her zaman en iyi dalış ekipmanlarıyla dolu olan dalış mağazasında açıkça görülmektedir.İşinde titiz,istanai müşteri hizmetleri sunma yeteneği sayesinde zahmetsizce uzun vadeli ilişkiler kurmayı başarıyor.

Natalya Zlobina

Natalya Zlobina instructor

Mağaza Müdürü

PADI MSDT/EFR Eğitmeni

Rusya’dan Natalya,2019 yılında ekibe katıldı,.Dalışa tüm yönleriyle tutkuyla bağlanan Natalya,insanlara Kızıldeniz’in harikalarını göstermeyi çok seviyor.Her türlü deniz canlısını göstereceği için sualtında ona yakın durun.Natalya ile denize ve tüm sakinlerine saygı duyarak en iyi dalış deneyimini yaşamanız garanti.

Jodee Ginsberg

53ED61EE-AEBA-4F3C-A219-2B4A0B077A30

PADI MSDT/EFR Eğitmeni

Jodee Birleşik Krallık Galler’den,2020 yılında ekibe katıldı,Kızıldeniz’deki resifleri,batıkları ve Akabe’nin sunduğu muhteşem deniz yaşamnını keşfetmeyi çok seviyor.Öğretme tutkusu var,çok sakin ve sabırlı ama en önemlisi EĞLENCELİ....

Hani Hamoud 

professional Open water scuba diver instructor

PADI OWSI/EFR Eğitmeni

Deneyim seviyeniz ne olursa olsun,dalış becerilerinizi  veya sualtında konforunuzu geliştirmek istiyorsanız gidilecek kişi Hani’dir.Bir çok öğrenciyi sertifikalandırarak,yıllar içinde herkesin suda kendine güven duymasını sağlamanın ve sualtı yaşamı için derin bir takdir geliştirmenin en iyi yolunu öğrendi.

İsmail Süheimat

Divemaster Ismail

PADI Divemaster

İsmail,sualtında ilk nefesini aldıktan sonra bir anda denize aşık oldu ve dalış kariyerine devam etmeye karar verdi.Yeni arkadaşlar edinmekten ve dalıcılara Akabe’nin harika resiflerini gezdirmekten çok hoşlanmaktadır.Samimi,cana yakın ve eğlence kişiliği ile daime sevgi ve güven oluşturur.Şu an bir PADI dalış ustası ve yakın gelecekte PADI Eğitmeni olmayı haklı hedefliyor.

Ravan    ( Photo)

Ofis Personeli

Ravan,dalış mağazası operasyonlarının tüm lojistik yönlerini denetleyenbir resepsiyonist olarak dalış sevgisini ortaya koyuyor.Büyük gurupları ağırlamaktan mükemmel VIP tur paketini organize etmeye kadar,Akabe’deki en iyi dalış deneyimi için rezervasyon ihtiyaçlarınızda size yardımcı olacaktır.

Eyüp  ( Photo)

Lojistik

Eyüp,dalış mağazasının etrafındaki tüm küçük şeylerle ilgilenen tamir ve bakım uzmanımızdır.Ulaşım,nakliye,her türlü teknik destekden sorumludur.Fedakar ve sakin kişiliğiyle her zaman yardım eli uzatmaya ve dalış gezinizi daha konforlu hale getirmeye hazırdır.

Balqees Quomsieh   ( Photo)

Sosyal Medya

Balqees,yaratıcı sosyal medya uzmanımızdır,sayfalarımızda gördüğünüz tüm fotoğraflar,videolar onun tarafından sevgiyle paylaşılıyor.Amacı basit:sizi büyülü sualtı dünyasına aşık etmek ve Akabe’nin mercan zengini sularına dalmaya teşvik etmek.

Scroll to top