Menu Close

Akabe, Ürdün'deki Şnorkelle Dalış Gezisi

Akabe, Ürdün'deki Şnorkelle Dalış Gezisi Ürdün'ün Akabe şehrinde unutulmaz bir şnorkelle dalış deneyimine hazır mısınız? Maske ve şnorkelinizi takın, denizin altındaki büyülü dünyaya dalın. Şnorkelle yüzme, berrak mavi suların altında mercan resiflerinde süzülen renkli balıkları görmek ve su altı dünyasına hayran olmanın en kolay ve keyifli yoludur.

Bu deneyim sizi büyüleyecek ve gerçek sualtı dünyasının tadını çıkarmanızı sağlayacak. Şnorkelle dalış turlarımız, deneyimli şnorkel rehberlerimizin brifingi ile başlar. Ekipmanlarınızın uygunluğunu kontrol ettikten sonra, Akabe'nin muhteşem noktalarında sizi rehberlik edecekler ve benzersiz mercan resifleri ve renkli balıkları görmenizi sağlayacaklar. Bu deneyimi başka hiçbir yerde yaşayamazsınız!

Şnorkelle yüzme, tüm aile üyeleri için kolay ve keyifli bir aktivitedir. İyi bir yüzücü olmanız gerekmez, suyun tadını çıkarmanız için size rahatlık sağlar. Ayrıca konfor ve güvenliğiniz için can yelekleri de sağlıyoruz. Özellikle çocuklar, şnorkelle yüzmeyi çok severler. Bu nedenle Akabe'deki aile tatilinize bu heyecanlı deneyimi eklemeyi düşünmelisiniz. Anlatacak çok güzel hikayeler biriktireceksiniz!

female make snorkeling

Akabe'de birçok harika şnorkelle dalış fırsatı bulunmaktadır. Bazı popüler şnorkelle dalış bölgeleri şunlardır: Japon Bahçeleri, Yedi Kızkardeş, Tank, Kablo Resifi, Uçak Hercules C 130 ve daha fazlası. Akabe'deki şnorkelle dalış bölgeleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

marine turtles
nemo fish in red sea

Akabe'de hem kıyı şnorkel turları hem de tekne turları düzenliyoruz. Kıyı turları daha esnek bir program sunar, bu nedenle programınıza daha uygun olabilir. Örneğin, sabahları meşgulseniz veya kıyıya geri dönmeniz gerekiyorsa, kıyı turu planı daha uygundur. Akabe'de mercan resifleri kıyıdan itibaren bozulmamış olduğu için tekneye ihtiyacınız yoktur.

Tekne turları genellikle en az 4 saat sürer ve 2 veya 3 farklı şnorkel noktasını ziyaret etme fırsatını sunar. Ayrıca gruplar ve bireyler için özel tekne turları da düzenliyoruz.

Şnorkel gezisi rezervasyonu için bizimle iletişime geçmek için lütfen burayı kullanın.

Tüplü dalış denemek istiyor musunuz? Bu mükemmel bir fırsattır ve önceden deneyime gerek yoktur. Akabe'de tüplü dalış hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Aqaba'da Tekne Turları - Ürdün Siz dalış yapmak, şnorkel yapmak veya sadece güzel Kızıldeniz'in üzerinde güneşlenmek isteseniz de, tekne turlarımız herkese hitap ediyor! Lüks 20 metrelik tekne, dalış yapmak, şnorkel yapmak ve rahatlamak için tam donanımlıdır

Dalış eğitmenlerimizle dalışınızı rezerve edin.

Seyahatinizi bizimle ayırtın

Açılış Saatleri:

Pazartesi-Pazar: 9 am-7 pm

Gün doğumu, gün batımı ve gece dalışları için erken veya geç açılışlar, talebiniz üzerine sunulmaktadır.

Rezervasyon için İletişim Bilgileri:

E-posta: info@dive-inaqaba.com

Web sitesi: www.dive-inaqaba.com

Hızlı Rezervasyon ve Bilgi İçin WhatsApp'tan Bize Ulaşın:

Coral Garden Dalış Merkezi'nde Akabe, Ürdün seyahatinizi ayırtın.

Telefon:
+962 790015103
+962 798949566

Seyahatinizi unutulmaz bir deneyim haline getirmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.