Şnorkelle Dalış Gezisi  Akabe-Ürdün

Şnorkelle Dalış Gezisi  Akabe-Ürdün

Ürdün Akabe’deki şnorkelle dalış gezimize katılın ! Bir maske ve snorkel takın ve dalgaların altındaki muhteşem dünyaya hayran kalın.Şnorkelle yüzmr,dalgaların altındaki büyülü dünyaya hayran kalmanın ve berrak mavi sularda mercanresiflerinde süzülen rengarenk balıkları görmenin en kolay yoludur.

Snorkeling trip Aqaba, Jordan

Bu deneyim size iyi gelecek,gerçek sualtı dünyasını izleyeck ve hayran kalacaksınız.Şnorkel gezilerimiz deneyimli snorkel rehberlerimizin brifingiyle başlar.Ekipmanlarınızın uygunluğunu control ettikten sonraAkabe’nin muhteşem noktalarında size rehberlik edecekler,görmeniz gereken benzersiz calıları,mercanları görmenizi sağlayacaklar.Bu deneyimi başka hiç bir yerde yaşayamazsınız!

 

Şnorkelle yüzme tüm aile fertleri için kolay ve mükemmel bir aktivitedir.İyi bir yüzücü olmanız gerekmez,kolaylıkla uyum sağlayabileceğiniz bu aktivite  suda çok daha Rahat olmanızı sağlayacaktır.Ayrıca konfor ve güvenliğiniz için sizlere can yelekleri de vermekteyiz.Özellikle çocuklar şnorkelle yüzmeyi severler.bu yüzden Akabe’deki aile tatilinize bu heyecanı mutlaka ekleyin,anlatacak çok şeyiniz olacak !Akabe’de bir çok şnorkelle yüzme fırsatı var.En popular snorkel alanlarından bazıları Japon Bahçeleri,Yedi Kızkardeş,Tank,Kablo resifi,Uçak Hercules C 130 ve daha fazlası. Akabe’deki snorkel alanları  hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

boat trip aqaba red sea

Hem tekne ile hem de kıyı şnorkel gezileri düzenliyoruz.Kıyı gezileri daha esnek olduğundan programınıza uygun olabilir.Örneğin,sabahları boş değilseniz  yada kıyıya dönmeniz gerekiyorsa kıyı gezi planı daha uygundur.Akabe’de bozulmamış mercanlar ilk metreden başlıyor,bu yüzden tekneye ihtiyacınız yok.Tekne turları en az 4 saat sürmektedir ve 2 veya 3 farklı snorkel noktasını ziyaret etme şansınız olur.Ayrıca guruplar ve bireyler için özel tekne turları da düzenlemekteyiz.

Şnorkel gezi rezervasyonunuz için bizimle buradan iletişime geçin.

Tüplü dalış denemekle ilgileniyormusunuz? Bu mükemmel bir fırsat.Daha önce deneyim gerektirmez!

Akabe’de tüplü dalış yapmayı denemek hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to top