Menu Close

Günlük Dalış Programları Akabe-Ürdün

Günlük Dalış Programları Akabe-Ürdün ‘ye ve Kızıldeniz’e Hoşgeldiniz.Size Ürdün Akabe’deki en heyecan verici Günlük Dalış Programlarını sunmak için buradayız.Çok çeşitli aktiviteler yürütüyoruz;tekne ve kıyı gezileri,deneme dalışları,yerni başlayanlar ve profesyoneller için dalış kursları,unutulmaz bir deneyim için bize katılın !

Tazeleme dalışı  Akabe  ( refreshment dive)

Eğer 6 ay ve daha fazla tüplü dalışa ara verdiyseniz bir tazeleme dalışı yapmanızı şiddetle öneririz.Sualtı güveninizi yeniden kazanmaya,temel becerileri tekrarlayarak hatırlamaya yardımcı olacaktır,bu ,sizin dalış konforunuz ve güvenliğiniz için ön görülmektedir.

sea turtle

Günlük Dalış Programları Akabe

Suyun  içinde ve altında harika zaman geçirin ve yaşayan Kızıldeniz resiflerini ziyaret edin.Nefes kesici ve inanılmaz harikalar koridoru !

Farklı dalış alanlarında  günde 1-2 veya 3 dalış için kıyı dalışı gezilerimize katılın.Başlangıç seviyesinden profesyonel seviyeye kadar küçük guruplarhalinde rehberlidalışlar sunuyoruz.(1 rehbere en çok 4 dalıcı)

sea star, marine life in Aqaba

Gece Dalış Programları Akabe  

Gün batımından sonra Kızıldeniz’de dalış yapmanın büyülü bir yanı var.Sanki Kızıldeniz,belirli türlerin gecelericanlandığı yepyeni bir dünyaya dönüşüyor.Size yardımcı olacak eğitmenler ve dalış ustaları ile Kızıldeniz’de gün batımında ve hava karardıktan sonra canlandırıcı dalışların keyfini çıkarın.Hipnotik İspanyol Dansçılar,Kalamarlar,Yengeçler ve çok daha fazlasına gece deniz yaşamıyla yakın ve kişisel olma şansını yakalayın!

Night Diving Trip

Kızıldeniz,özellikle Akabe’de çok güzel batıklara sahiptir.

  • Cedar Pride
  • Uçak Hercules C 130
  • Uçak Lockheed Tristar
  • Askeri Tank
  • Sualtı Askeri Müzesi

Batık dalış programları Akabe  

military museum site
Tristar airplane wreck site
Hercules C130 wreak back view, diving in aqaba red sea

Çocuklar için dalış programları Akabe  

En az 8 yaşındaki çocuklar  için eğlenceli bir program.Bu program ,tüplü dalış ekipmanı hakkındaki her şryi öğrenecekleri,sualtında nasıl nefes alacaklarını,bir eğitmenle nasıl yüzeceklerini ve ekipmanların bakımını nasıl yapacaklarını öğrenecekleri temel bir dalıştır.En önemlisi,onlara daima EĞLENCE sunuyoruz! Çocuğunuzun sualtında ilk nefesini alması için Kızıldeniz’de olmak ne muhteşem bir fırsat !

Diving for kids. beginner level

Özel Dalış Rehberi  Akabe- Ürdün

 

Hevesli bir kıyı dalgıcı mısınız ve bunu bir adım daha ileri götürmek mi istiyorsunuz?Yada sadece deneyimli bir eğitmene veya dalış ustasına mı ihityacınız var?Teçhizat hazırlama ve kıyıdan giriş teknikleri konusunda aktif yardıma mı ihtiyacınız var? O halde özel dalış Akabe tam size göre !

Profesyonel özel dalış turu ile size veya ailenize veya gurubunuza özel ilgi sunuyoruz.Ayrıca uygun fiyatlarla özel eğitmen veya dalış ustası .

VIP tur deneyimimizle Akabe’nin en ünlü şnorkel veya dalış yerlerini ziyaret edeceksiniz.İlginizi çeken yerleri bize bildirin.Biz de size özel olarak harika bir Akabe-Ürdün deneyimi sunalım.Gündüz veya gece,size katılmak için özel bir dalış rehberi sunuyoruz.Özel dalış rehberi hizmeti,deneyiminize,konfor seviyenize ve diğer isteklerinize göre uyaralanabilir.

Akabe kıyı dalışı için benzersiz koşullara sahiptir;sakin deniz,kolay ulaşım ve mercan resifleri   1 metreden başlar.Özel dalış rehberinizle dalış yapmak için ideal olan bir kaç dalış bölgesi seçtik.Kıyı girişi biraz daha zor olduğundan yada daış alanı bazı benzersiz özellikler sunduğundan bu bölgeler idealdir.

 

Hercules C130 from inside

Özel dalış ve şnorkelli yüzme gezisi, otel veya dalış merkezinden ulaşım,tam teçhizat (paletler,maske,tüp,elbise,BCD,regülatör,ağırlıklar) ,çay,kahve, ve ! eğitmene/dalış ustasına  1 dalıcı oranını içeiri.Özel dalış,bireyler,çocuklar,kendine güveni olmayanlar,çiftler,aileler ve arkadaşlar için idealdir.Kendi özel guruplarında mutlak güvenlik ( 1 dalıcıya 1 eğitmen oranı),esnek zamanlama ile dalış keyfi yapmak isteyenler için.

 

Coral Garden Dalış Merkezi ile dalış kursları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Açılış saaatleri:

Pazartesi-Pazar : 9 am-7 pm

Talebiniz üzerine gün doğumu,gün batımı ve gece dalışları için erken/geç açığız.

ile seyahatinizi ayırtın
E-posta : info@dive-inaqaba.com
Web sitesi : www.dive-inaqaba.com

Hızlı rezervasyon ve bilgi için WhatsApp’tan bize ulaşın
Coral Garden Dalış Merkezi Akabe Ürdün ile seyahatinizi ayırtın

Telefon:
+962 790015103
+962 798949566

Book trip in aqaba