Özel Dalış Rehberi Akabe- Ürdün

Özel Dalış Rehberi  Akabe- Ürdün 

Hevesli bir kıyı dalgıcı mısınız ve bunu bir adım daha ileri götürmek mi istiyorsunuz?Yada sadece deneyimli bir eğitmene veya dalış ustasına mı ihityacınız var?Teçhizat hazırlama ve kıyıdan giriş teknikleri konusunda aktif yardıma mı ihtiyacınız var? O halde özel dalış Akabe tam size göre !

Profesyonel özel dalış turu ile size veya ailenize veya gurubunuza özel ilgi sunuyoruz.Ayrıca uygun fiyatlarla özel eğitmen veya dalış ustası .

Ceder pride front view

VIP tur deneyimimizle Akabe’nin en ünlü şnorkel veya dalış yerlerini ziyaret edeceksiniz.İlginizi çeken yerleri bize bildirin.Biz de size özel olarak harika bir Akabe-Ürdün deneyimi sunalım.Gündüz veya gece,size katılmak için özel bir dalış rehberi sunuyoruz.Özel dalış rehberi hizmeti,deneyiminize,konfor seviyenize ve diğer isteklerinize göre uyaralanabilir.

Akabe kıyı dalışı için benzersiz koşullara sahiptir;sakin deniz,kolay ulaşım ve mercan resifleri   1 metreden başlar.Özel dalış rehberinizle dalış yapmak için ideal olan bir kaç dalış bölgesi seçtik.Kıyı girişi biraz daha zor olduğundan yada daış alanı bazı benzersiz özellikler sunduğundan bu bölgeler idealdir.

Özel dalış ve şnorkelli yüzme gezisi, otel veya dalış merkezinden ulaşım,tam teçhizat (paletler,maske,tüp,elbise,BCD,regülatör,ağırlıklar) ,çay,kahve, ve ! eğitmene/dalış ustasına  1 dalıcı oranını içeiri.Özel dalış,bireyler,çocuklar,kendine güveni olmayanlar,çiftler,aileler ve arkadaşlar için idealdir.Kendi özel guruplarında mutlak güvenlik ( 1 dalıcıya 1 eğitmen oranı),esnek zamanlama ile dalış keyfi yapmak isteyenler için özel dalışlar idealdir.

 

Coral Garden Dalış Merkezi ile dalış kursları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to top