Menu Close

Macera Dalıcısı Kursu-Akabe-Ürdün

Macera Dalıcısı Kursu-Akabe-Ürdün Macera Dalıcısı kursu,PADI İleri Seviye Açık Su Dalıcısı Kursu’un bir alt kümesidir.Bu program sırasında katılabileceğiniz uzun bir tüplü macera listesi var.Üç Macera Dalışı tamamlayın ve Macera Dalıcısı sertifikasını kazanın.Scuba becerilerinizi geliştirmek ve daha fazla güven kazanmak içineğitmeninizle çalışma fırsatı.Tüplü dalışın tadını her zamankinden daha fazla çıkarın.

Cedar Pride shipwreck dive site aqaba red sea, diving Aqaba

Macera Dalıcısı Kursu

Kurs süresi-1-2 gün

Dalış sayısı-3 dalış

Bu PADI kursunda ders saati gerekli değildir.Macera Dalıcısı Kursu paketi şunları içerir,e-öğrenim materyalleri,sertifika,tüm ekipman kiralama,dalış alanlarına ulaşım.

Kredi almak ! Her Macera Dalışı,ilgili PADI Uzmanlık Dalış Kursu’nun ilk dalışına katkı sağlar.Eğer bir uzmanlık dalış kursu aldıysanız,bir Macera Dalışı için kredi durumunuzu eğitmeninize sorun.

 

Senin için yaptığı şey,

Macera Dalıcısı kursu Akabe,sualtı hobileriniz için tüplü dalış ve yüzerlik becerilerinizi geliştirir.Balık tanımlama,batık keşfi,sualtı fotoğrafçılığı gibi.Tercşhlerinize göre eğitmeninizle seçenekeri gözden geçirebilirsiniz.Bu program sırasında katılabileceğiniz çok çeşitli maceralar var.Üç Macera Dalışını başarıyla tamamlayın ve Macera Dalıcısı sertifikanızı gururla alın.

Aşağıda kursun bir parçası olarak seçebileceğiniz Macera Dalışlarının bir listesi bulunmaktadır.Zorunlu dersler olmadığı için bu seçmeli dalışlardan 3 tanesini seçebilirsiniz;

  • Farkındalık-Balık Tanıma
  • Sualtı Doğa Bilimcisi
  • Tekne Dalıcısı
  • Sualtı Navigatörü
  • Gece Dalıcısı
  • Arama ve Kurtarma Dalıcısı
  • Batık Dalıcısı

Scuba becerilerinizi gelştirmek ve daha fazla güven kazanmak için nitelikli eğitmeninizle harika bir fırsattır.Tüplü dalışın keyfini her zamankinden daha fazla çıkarın.

Bu şekilde hak edersin,

En az 10 yaşında olan ve bir sonraki adımı atlamak isteyen PADI Junior Açık Su Dalıcıları,Macera Kursu’na kayıt yaptırmalıdır.Junior Dalıcılar sadece belirli Macera Dalışlarına katılabilirler,bunu dalış merkezimizden öğrenebilirsiniz.

Öğreneceğin şey bu,

PADI  Eğitmeniniz ihtiyacınız olan ekipman konusunda size yardımcı olacaktır.Gece dalışı için bir dalış feneri veya Arama-Kurtarma dalışı için bir kaldırma balonu gibi ek donanımlar önerebilir.Elbette,öğrenmede en çekici olanı seçebilirsiniz.Yüzerlik becerilerinizden memnun değilseniz  Hassas Yüzerlik Macera Dalış Kursu sizin için tasarlanmıştır.Ayrıca Eğitmeninz planlamanızda size doğru rehberlik edecektir.

Bu şekilde başlayabilirsiniz,

Tatile gitmeden önce şimdiden hazırlanmaya ve öğrenmeye başlayabilirsiniz.PADI’nin web tabanlı öğrenme sistemi için çevrimiçi olabilirsiniz.

E-posta / WhatsApp ile seyahatinizi ayırtın

E-posta : info@dive-inaqaba.com
Web sitesi : www.dive-inaqaba.com

Hızlı rezervasyon ve bilgi için WhatsApp’tan bize ulaşın

Coral Garden Dalış Merkezi Akabe Ürdün ile seyahatinizi ayırtın

Telefon:
+962 790015103
+962 798949566

Related Posts