Sualtı Fotoğrafçısı Uzmanlık Kursu Akabe-Ürdün

Sualtı Fotoğrafçısı Uzmanlık Kursu Akabe-Ürdün  

Dijital Sualtı Fotoğrafçısı Kursu Akabe,en popüler dalış uzmanlık kursudur.Sualtındaki tüplü maceralarınızın fotğraflarını çekmek kolay ve eğlencelidir.

padi underwater photography course aqaba, Курсы дайвинга в Иордании

Açıklama

Bu kursu en popüler uzmanlık kurslarından biridir çünkü aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda sualtı kamerası mevcuttur.Bu nedenle sualtı maceralarınızın görüntülerini çekmek için hiç olmadığı kadar kolay ve eğlenceli bir hale geldi.PADI DUP kursu hızlı harekete geçiyor.Bir bas-çek kamera yada profesyonel gelişmiş bir DSLR kamera kullanabilirsiniz.

En az 10 yaşında olan PADI Junior Açık SU Dalıcıları bu kursa katılabilir.

Üst kurs,yetenekler  (Adv.Course Skills)

Sualtı anlarınızı dalış yapmayan arkadaşlarınızla paylaşamıyorsanız dalış ne işe yarar?Herşeyden önce sualtı fotoğrafçılığı tam da bunu yapmanızı sağlar.Sualtı maceralarınız harika görüntülerini yakalayın.Bunları arkadaşlarınızla paylaşın yada hatira olarak saklayın.

İki tüplü dalış sırasında şunları öğreneceksiniz.

  • Sizin için doğru sualtı kamera sistemini seçmeyi
  • Hızlı bir şekilde harika çekimler yapmak içinPADI SEA ( Çek,incele,ayarla) yöntemi
  • Sualtı görüntülerinin iyi kompozisyon ilkeleri
  • Pratik teknikler

Üst kurs Sonuçları

Bu kursu tamamladıktan sonra sualtı fotoğrafçılığının temellerini anlayacaksınız.Dijital kameralara daha fazla aşina olacaksınız.Ayrıca teorik bilgileri uygulama şansınız olacak.Ve fotoğraflarınızı nası indirip düzenleyeceğinizi öğreneceksiiniz.

Scroll to top